Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi ideig kötelesek kicseré...

Mennyi ideig kötelesek kicserélni a terméket? Obinál vásároltunk egy bejárati ajtót tavaly nyáron. Ősszel kijött az ajtó gyártótól egy ember azt mondta kicserélik garanciába zsanértörött.

Figyelt kérdés

Télen ugye nem tudtuk kicserélni mert minusz fokok voltak és nem akartunk ajtó nélkül maradni egy percet sem. Most még vajon kicserlik?

Elég bunkó volt a nő januárban hogy "arról volt szó hogy 2 ünnep között behozzuk az ajtót" meg ilyenek.

Gondoltam utánajárok a dolognak.


2017. ápr. 4. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha van írásos dokumentum az eseményekről, akkor kicserélik.
2017. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Gondolom az Obinál felvettek jegyzőkönyvet a hibáról ősszel. Ha nem boldogulsz a gyártóval, jelezd az Obi felé, segiteni fognak.

Mi tavaly júniusban vettünk több ablakot, ajtót, nyáron be is építettük ezeket. Télen sajnos az egyik ablak a 2 üveglap között párásodott. Amikor ezt észleltük, blokkal bementünk az áruházba, ahol jegyzőkönyvet vettek fel. Azt továbbították a gyártónak és folyamatosan tájékoztattak, hogy hogyan áll az ügy. Végül a gyártótól is hívtak, az üveget jövő héten cserélik a helyszínen.

2017. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Van papírom róla hogy ki kell cserélni csak ez még tavaly Decemberi.....

Attól félek azt mondják hogy már túl késő.

2017. ápr. 5. 00:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne késő? Nekem január eleji a papír, nyilvan időjárás miatt most lehet cserélni. Mondom, hívd fel az Obit és hatarozottan kerj segitséget az ügy intézéséhez. 2-es voltam ismét.
2017. ápr. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha ősszel történt a dolog miért kellett megvárni a fagyokat és utána még húzni pár hónapig?
2018. máj. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!