Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek hol a legjobb...

Szerintetek hol a legjobb lakni Magyarországon?

Figyelt kérdés

Budapesten? Vidéken?

Miért?


2017. ápr. 13. 21:47
 1/7 A kérdező kommentje:
Bár tudom, hogy mindenkinek más a megfelelő, de akkor a saját tapasztalatitokra vagyok kíváncsi.
2017. ápr. 13. 21:48
 2/7 Tinista válasza:
100%
Szia! Szerintem Magyarország nyugati felén a legjobb élni, mint pl.: Vas, Zala, Győr-Moson-Sopron megye. Remek munkalehetőségek vannak és Ausztria is közel van. Oda is ellehet járni dolgozni. Nem mellesleg nagyon szép helyek és városok vannak. És élet is van a nagyobb városokban. De a falvakban meg nyugodtság. A legideálisabb munka és más célból is. :)
2017. ápr. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%
Nem adom meg a cimemet neked!:-)
2017. ápr. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Budspest 80 kilóméteres körzete. Lehet tanya bármi. Van munka dögivel.
2017. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Sehol, az egész ország hulladék.
2017. ápr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Szerencse Szerencse válasza:
90%

Tisztelettel !


Van egy értékes és igen találó vélemény . . . “ sehol, mert az egész ország egy kupleráj “ No, kb. ez a tapasztalatom - már nem vagyok 20 éves, sőt, már háromszor /

DE ! Van egy hiteles, saját tapasztalásom . . . 7 éve költöztünk Sopronba - német nyelvtudással és külföldön vállalt munkahely reményében. Természetesen ezzel minden rendben is van / VOLT ez idáig / . . .

Amikor anno kinéztem az ablakomon kb. 10-12 személyautót todtam megszámlálni a házak előtt. Mára ez a szám TÖBB MINT SZÁZ !!!

A várost elkerülő úton naponta oda-vissza kb. 50 000 autó közlekedik. Egy tőzsgyökeres soproni meséli . . . kb. 15 év alatt a település lakosainak száma megduplázódott ! Az ingatlan árak megegyeznek a burgenlandi árakkal ! Egy 14 nm-es “ lakást “ havi 55 000 ft-ért kínálnak - ami még garázsnak is kicsi ! A legfontosabb . . . ma már messze NEM ÚGY VAN, hogy adott munkakezdésre ki lehet érni . . . a határőrök ! Bizony bizony, van hogy akár félórát is várakozni kell . . . HÁLA A POLITIKUSOKNAK ! A helyzet pedig egyre súlyosbodik ! A belvárosban lakunk, saját ingatlanban. Gyalog kb. 10-12 perc alatt besétálunk ‘ a központba - pl. hívatalos ügyeket intézni. Autóval ez a kb. 1.5 km-es út kb. 20 percig tart ! Ami itt van . . . szerintünk tarthatatlan ! Sokan elvannak ájulva . . . Sóóooprón . . . Hú, aaaasztaaa . . . Gyerekek, ez egy mesterségesen fölpumpált lufi, amely hamarosan kipukkan, ez tuti ! Különösen, hogy az osztrákok MEG FOGJÁK NEHEZÍTENI a vendégmunkások napi ingázását is. / hiába írod, hogy a kétkezi feladatokat nem ők végzik el / Igen, visszatérnék a SZEMÉLYES tapasztalataimhoz . . . igen, az egész ország egy nagy kupi ! Az, hogy lehetne még roszabb is . . . nem érv ! Tisztelettel Szerencse Szerencse

2018. febr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Lenyugodtál?

2018. aug. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!