Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan/mivel fejleszthető a...

Hogyan/mivel fejleszthető a kreativitás? (bővebben lent! )

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy semmi ötletem semmihez. Pedig úgy alkotnék valami jó dolgot. Nagyon irigylem azokat az embereket, akik a semmiből is klassz cuccokat tudnak csinálni.

Nézegettem kreatív oldalakat, de attól úgy érzem nem nő a kreativitásom, mert oké, megcsinálom amit írnak, de saját ötletem nincsen :(


2010. máj. 13. 17:58
 1/2 anonim válasza:
Olvass puruttyát. Ott annyi fa**ság van, hogy bőven tudsz majd kombinálni. Gondolkozz akármilyen lehetetlen dologban.
2010. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Azért nincs ötleted, mert nem csináltál még semmi ilyet. Próbáld meg, hogy eleinte megcsinálod, ha megtetszik valami. Pár ilyet megcsinálsz, és egyszer csak azt fogod észrevenni, hogy a következő, amit kiszemeltél, szép, szép, de ezt vagy azt másképp csinálnál. Idővel pedig saját ötleteid is lesznek. Csak azoknak valamiből táplálkoznia kell, neked meg egyelőre ninncs miből táplálkozzon.
2010. máj. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!