Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tudom jelenteni, ha...

Hol tudom jelenteni, ha elviselhetetlenek a fölöttem lévő lakók?

Figyelt kérdés

Kérlek, ne higgyétek, higy nem vagyok türelmes ember, de ami sok, az már nekem is sok!


Társasházban lakó, (sokat) dolgozó ember vagyok. Fölöttem másfél éve megszült a nő, most várja a másodikat.


A gyereke folyamatosan ordit, sir, rohangál és csapkod. Mióta járni tud, nincs nap, hogy ne hallgassam órákig a rohangálást. De ez még hagyján, már beleinvesztáltam egy zajszűrős fulhallgatóba, általában az van a fejemen, mikor itthon vagyok. Ami viszont durva, az éjszakák.


Éjszakánként sír a gyerek, és senki nem megy oda hozzá. De komolyan!!! És majdnem minden éjszaka ez van. Van, hogy órákig hagyja fulladásig üvölteni azt a szerencsétlent. Már egyszer felcsöngettem, hogy legyenek szívesek elhallgattatni, ideig-óráig hatott, de megint ugyanott vagyunk, ahol a part szakad.


Mára virradóra is, 2-3-ig visitott, de már úgy, hogy csodáltam, hogy levegőt kap. Dörömböltem, semmit. 2kor felöltöztem, hogy felcsengetek, ki volt kapcsolva a csengő.


Már a sírás határán vagyok, nagyon nehéz napom lesz a melóban, fájnak a szemeim, zúg a fejem. Ráadásul aritmiám van, és mikor éjszaka ezzel felcukkolnak, úgy szúr a szívem, hogy már várom, mikor lesz szívrohamom így 27 évesen... :(


Már végső elkeseredésemben írok ide. Kérlek segítsetek, mit lehet ilyen esetben tenni, kihez kell fordulni?


És már úton a második baba... sokszor már az jár a fejemben, leugrom egy hidrol, komolyan... :(



2017. máj. 31. 07:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy az előző válaszomat írtam, az jutott eszembe, hogy lehet otthon sincsenek!

A gyerek azért üvölt és a csengő azért van kikapcsolva, mert valahol buliznak, mert azt nem tudom elképzelni, hogy nem mennének oda hozzá, már csak azért sem, mert ők sem tudnának aludni.

Hidd el az a gyerek egyedül van!

Legközelebb hívd ki a rendőrséget, mondd nekik, hogy nagy valószínűséggel egyedül van a kicsi a lakásban, mert több órája üvöltve sír és senki nem reagál rá.

Kíváncsi lennék az eredményre...

2017. máj. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ott tényleg probléma van. Gyerekbántalmazás? Olyasmit nem hallasz?


A mi lányunk se halk típus: rohangál, esik, puffan, leejt vagy ledob dolgokat, hisztizni is tud (1,5 múlt), de a régi téglában senkit nem zavarunk vele, rendszeresen rákérdezek a szomszédoknál. Éjjel még fel-felébred, sírva kel, de nem ordít órákig.

(3-as voltam)

2017. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
A 11.es válasza biztosan jó.Egyedül hagyják a gyereket,nincsenek otthon.Én cselekednék a gyerek és az én érdekemben is.Ne hogy késő legyen. Kihívnám a rendőrséget és elmondanám,hogy mióta folyik ez.Ezt másképpen nehéz lesz megoldani,mert ezek nemtörődöm szülők.
2017. máj. 31. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.


Ez nekem esdig eszembe sem jutott, hogy esetleg egyedül lenne a pici... de most, hogy így mondjátok, lehet benne valami.


Mindenesetre nem hagyom ezt annyiban, már csak a pici érdekében sem! :)

2017. jún. 1. 06:36
 15/15 anonim ***** válasza:
Soha többé közös ház, inkább koplalok.
2017. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!