Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerintetek miért költözik ki...

Szerintetek miért költözik ki sok fiatal tanyára? Felétek is jellemző ez?

Figyelt kérdés
2017. júl. 24. 21:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kiköltözni könnyű, de ott élni és főleg MEGÉLNI, embert próbáló feladat.

Ezt kevesen mérik fel, nincs is rálátásuk, ezért fals elképzelésekkel belevágnak, aztán marad a pofára esés.

A 98%-a kiköltözőknek nagyon hamar beleun és otthagyja.

2017. júl. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Mi megyeszékhelytől 20 kilóméterre lakunk két kicsi gyerekkel.És gyönyörű mozgalmas napjaink vannak.Udvaron trambulim.medence.csúzda.mezítláb a fűben kutyával cicával.Nagy kert.Nyári esténként kint koktélozunk.Szalonnát sütünk.Nagy munka mindezt rendben tartani de megéri.A régi házakat is fiatalok veszik meg.Ha mégis vágyunk pezsgésre kocsibaülünk.De jó haza jönni
2017. aug. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is tanyát vettem,pont azért,mert találtam olyan helyen,ahonnan jó volt a közlekedés a megyeszékhelyre(nem úgy mint a falvakból a környéken).Vettem egy nagyon jó állapotú alig 20 éve újjáépített házat negyed áron,mint a városban,,így megszabadultam a hiteltől.Közel 6 év alatt,amíg ott laktunk,építettünk sok mindent,szépítgettük,de ez magánháznál mindig így van.

Akiknek eladtuk,szintén fiatal pár,kicsi gyerekkel.Ők már kertészkednek,mi csak a füves,parkosított udvart szerettük.Szerintem ők is hosszú távon maradnak, valószínűleg tovább,mint mi(családi okok és külföldi munkalehetőség miatt költöztünk-,ez utóbbi nem jött akkor össze)

A környéken nem jellemző a fiatalok tanyára költözése,de eladó ház sincs,minden laknak szinte.Ők is eljárnak dolgozni,ahogy mi,mert a megélhetéshez sok föld és gépek kellenének,ami erre nem 5-10 milliós tétel...

2017. aug. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!