Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elegem van.. Lehet valamit...

Elegem van.. Lehet valamit csinálni?

Figyelt kérdés
Hatan vagyunk 2 hálószobás lakásra .... Elegem van. Van egy 6 éves öcsém én 16éves fiú vagyok és egy 21 éves nővérem.... Valamit anya , apa . Meg anya mamája is itt lakik.... Elegem van nagyon :( Valami megoldást tudnátok nekem mondani ? Zsúfolt az egész ház, És megtehetnénk hogy felújítsuk a házat vagy vegyünk nagyobbat ugyanis anyukám bolt tulajdonos , és nem megy rosszul. Még sem csinál semmit. Legyek kollégista ? A válaszokat előre is köszönöm.
2017. aug. 6. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Padlás vagy pince

Ha egyik se használ, akkor marad az elköltözés, vagy építesz saját házat. Esetleg jurtában laksz.

2017. aug. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd szólj ha 16 évesen meg tudom ezt csinálni....
2017. aug. 6. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Jó, hát az már egy másik téma, én csak a "mit" kérdésre tudok itt válaszolni, a "hogyan"-ra már nem.
2017. aug. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért köszi :) .. :(
2017. aug. 7. 00:00
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

Én még egy más korban és más rendszerben nőttem fel, de én imádtam, hogy sokan voltunk a lakásban... most itt a 300nm-es kecó, sokszor azt se tudom, hol a gyerek... nekem meg ez nem tetszik...

Menyj kollégiumba, ha nagyon zavar és van rá lehetőséged... ha meg majd elkerülsz valami távolabbi egyetemre/fősulira fizethet neked albit anyukád abból a pénzből, amiből most nem épít neked egy plusz szobát...

2017. aug. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Majd elbeszélgetek vele , hogy ez így nagyon nem tetszik már, és az lesz ha nem változtat hogy elmegyek koliba.
2017. aug. 7. 13:49
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért gondolj bele a dolgokba!

Előbb-utóbb - nagyjából 5 éven belül - csak az öcséd lesz otthon.

Te koleszba, vagy albérletbe mész, a nővéred se marad talán öreglány és a nagyanyád sem fog élni 100 évig.

Ezért teljesen felesleges venniük a szüleidnek valami hodályt, hogy utána ketten apáddal kergessék egymást a "termekben".

Ha nagyon tele van a hócipőd, az egyetlen megoldás a kollégium, ahonnan szívesen fogsz hazajárni időnként.

Gondolom van nappalitok a házban, mert egyébként nehezen képzelhető el, hogy anyád-apád külön, ti meg a nagyanyáddal, öcséddel, nővéreddel vagytok egy szobában.

A kétszobás, nappalis ház meg tökéletesen elég lesz a szüleidnek az öcséddel,- később kettejüknek - meg biztos szeretnek is ott lakni.

2017. aug. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ők is ezt mondják .... Meg akkora szoba hogy elférünk benne hárman.... Mert nagy a 2 szoba nem átlagos méretű ezt sem értem.. Aztán meg van egy nagy előtér is ahol csak a papucsok cipők meg ilyenek vannak. Azt is meg lehetne csinálni legalább 2 szobának meg ezt a nagy szobát is kisebbekre bontani .... Nem értem miért esik nehezükre nem halnának bele :(
2017. aug. 8. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!