Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha elmentek otthonról bezárját...

Ha elmentek otthonról bezárjátok az összes zárat?

Figyelt kérdés

Panelben lakom, ha elmegyek otthonról az osszes zárat bezárom az ajtón.

A minap barátnőm kinevetett, hogy minek, ő sose szokta mindet, csak egyet, ami a kilincsnél van (hevedert stb ami van nekik, azt nem).


Persze ha valaki be akar törni, az betör ígyis-úgyis, de akkor is...



2017. aug. 28. 23:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2017. aug. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
36%
Én is csak egyet zárok be a háromból. A másodikat felesleges, egy régi zár, ami a házban mindenkinek egyforma, (régen nem zárkóztak, baj esetén könnyen be lehetett menni bármelyik lakásba). A harmadiknak azt sem tudom, hol a kulcsa...
2017. aug. 29. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyetlen zárunk van, így csak azt zárjuk.
2017. aug. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ott van a zár, azért van ott, hogy használjam. A betörőt nem tántorítja el, ha mindenképpen oda akar bemenni, de talán eltéríti, ha kevés ideje van, és akkor a három zár helyett az egy záras ajtót választja.
2017. aug. 29. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az ajtón kívül csak 1 zár van, de mindig bezárjuk az előtte lévő rácsot is, ha elmegyünk otthonról. Bár nálunk ahhoz, hogy egyáltalán eljusson valaki a lakás bejáratához 2 másik zárt ajtón is át kell jutnia.
2017. aug. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már kifizettem 3 zárat akkor használom is.
2017. aug. 29. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak gondolj bele,a betörő "ebből él"...tehát profi!

Rendőr ismi mesélte,hogy egy~két emelettel feljebb a figyelhet,hallgatózhat,és megfigyeli a hang alapján,mit,mennyit zársz. A hevedernek jellegzetes hangja van.

Csak leszaladsz a boltba,egyet bezársz...2~3 perc múlva már bent is lehet.


Tudod milyen érzés kirámolt lakásra hazaérni? Valahogy úgy tudnám jellemezni,mint mikor rajtakapod,hogy megcsal a szerelmed,-dühös vagy,legbelül mar,fáj,azt hitted,veled nem történhetne...de már nem tudsz mit csinálni.

2017. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mindent zárok.

Kivéve ha csak valamiért leszaladok, pl. szemetet viszek, vagy kell valami a pinyóból, akkor van hogy csak 1-et zárok.

2017. aug. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nálunk biztonsági rendszer van, bekódoljuk, ha próbálkozik, meglátja a szirénát, úgyis elhúz.
2017. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem!

Mert én annyira hülye vagyok, hogy szeretem szórni a pénz 86 zárra, hogy utána csak egyet pattintsak be, vagy még azt sem!


Nyilván bezárok mindent, ha már felszereltettem!

Jézusom!

2017. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!