Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valószínűleg Wc-illatosító...

Valószínűleg Wc-illatosító dugította el a Wc-t de a dugulás megszűnt (pumpa). Okozhat később gondot?

Figyelt kérdés

Gyermekem wc kefét használt és letakarította az egyik illatosítót. Ez már majdnem üres volt, ezért nem tűnt fel, hogy hiányzik. (amúgy kb 2 hónapja használunk ilyet, előtte simán takarítottam,soha többet ilyet)

Nekem csak az tűnt fel, hogy dugul a WC, próbáltam ezt megszüntetni.

Ma próbálkoztam mindenfélével, a pumpálás segíthetett.

Igazából az érdekel, hogy ha nálam már nem okoz gondot, a házban a csőrendszerben még lehet baj? Vagy ott már olyan széles, hogy simán tovább megy?

Panelban lakunk, a 4.emeleten,ha ez számít.


2017. szept. 16. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt csak az idő fogja megmondani.

Ha szerencsésen fordult el és nincs kanyar valahol a csövekben ahol meg tud állni és rakódik rá minden, akkor lehet, hogy megússzátok.

2017. szept. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Általában a pumpálás 10 esetből talán 1 szer használ és le is megy a műanyag tartó.Többnyire hátul a kiömlő résznél áll keresztbe. Ha nem fog lemenni (nem a vízre gondolok)

akkor fel kell venni a csészét ék kivenni.

2017. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
...és kivenni.
2017. szept. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, megúsztuk...
2017. szept. 22. 01:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!