Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Kelenföldön lakni?

Milyen Kelenföldön lakni?

Figyelt kérdés

Körülbelül 10 éve ismerem "futólag" és egy ideje ott dolgozom.



Kívülről úgy tűnik, hogy kifejezetten kellemes.

Látni rossz alakokat, de nem sokat.

Rengeteg a fa, konkrét erdő is lehetséges két panel között.

Rengeteg a pad és ha az ember leül rá, nőként, egyedül, olvasgatni, nem támadják be, hanem bringások/kutyasétáltatók/gyerekes emberek mennek el előtte (párszor már leültem ott, nem akartam hazamenni és begubózni a lakásba, az én környékemen pedig nincs hol leülni vagy ahol igen, ott perceken belül betalálnak).

A Bikás-park nagyon szép, gondozott, kulturált és habár én utálom a tömeget, de ott hangulatos, ahogy este ellepik a családosok, futók, gördeszkázók, kosárlabdázók.

A tömegközlekedése kiváló, de bringával is jól járható.


Van élet, de nincs tömeg, az utcái nem olyanok, mint a Nagykörút. :D


Szerintem nagyon jó lehet ott lakni.

Így van ez?


2017. szept. 29. 20:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Én Kelenföldön lakok, vidékről költöztem és nagyon-nagyon szeretem :).
2017. szept. 30. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Legjobb. Igazabol az egesz budai oldalt tudom ajanlani, de a 11 ker kifejezetten kellemes. A rossz alakok pedig sokszor inkabb ide jaro munkasok. Nem itteniek.

En Szabolcsbol jottem fel. Es 1000x jobb!

2017. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Énis szeretem Kelenföldöt. Két indok miatt nem ott vettünk végül lakást. Az egyik, hogy baromi drága, a másik meg hogy ennyiért nem akartunk panelt venni.
2017. szept. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ahol jelenleg lakom, az is nyugalmas, békés környék. Újépítésűek, legutolsó generációs 3 emeletes panelok, fiatalok és családok laknak itt.

A közlekedés ugyanúgy kiváló, mint Kelenföldön.


De nincsenek itt a budai hegyek a közelben, a Duna sincs itt a szomszédban, fa negyed annyi van és nincsenek padok, kis parkocskák lépten-nyomon.


Én is attól félek, hogy Kelenföldön egy jó állapotú lakás nagyon drága (jó, tudom, drágább helyek is vannak még, de...).

Inkább nem merem megnézni.


Amúgy a Nándorfejérvári utca, a Szerémi úton a zajvédő mögötti rész, ezek tetszenek legjobban.

2017. szept. 30. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!