Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Városban vagy faluban jobb lakni?

Városban vagy faluban jobb lakni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 16:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi.
2017. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Ha emberi távolságon belül van a munkahely akkor falun szerintem. Persze az se mindegy milyen város mert vannak kisvárosok pl és teljesen élhetőek. Viszont Budapestet én nem bírnám.
2017. ápr. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
De egyébként kár ilyet kérdezni mert egy Budapesti meg falun nem bírná és az ő szempontjából biztosan neki is igaza van.
2017. ápr. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Budán.
2017. ápr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Mindkettőnek van előnye és hátránya. Én kettős életet élek, vagyis megvan a falu széli szomszédmentes szülői ház is meg egy panel is városon. Én igazából a falusi házunkban szeretek legjobban. Például a csend és a hatalmas zöld természet miatt. 30 év alatt sem nőtt a szívemhez annyira a városi lakás mint 20 év alatt falun a tanyasias jellegű. Viszont városon közel vannak a boltok, munkahely meg minden intézmény. De a nehézségei ellenére is jobban szeretek a falusi házunkban. Akár egy erdei házban vagy tanyasi pusztán is el tudnák lakni, persze saját erdőtulajdonnal és/vagy gazdasággal meg halastóval, hogy idegen munkahelyre se legyen szükség hanem alkalmas legyen minimum önellátásra. Viszont az olyan falusi házat aminek mindkét oldalról közvetlen szomszédjai vannak, azt nem tartom előnyösnek.
2017. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Lakni bárhol lehet.

Na de élni??


Ha pl. hívni kell a mentőt, nem mindegy, hogy 10 perc alatt ér ki egy infarktusoshoz, vagy -már mindegy is-, hogy hány óra alatt...

2017. ápr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Város szélén,ami már falusias jelleggel is bír .
2017. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha van elég pénzed, gyakorlatilag tök mindegy, hogy hol laksz :)
2017. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem városban jobb lakni. Ott sokkal pörgősebb az élet.
2017. ápr. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!