Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért "gáz" panelban lakni?

Miért "gáz" panelban lakni?

Figyelt kérdés

Sokan itt leszólják azokat akik panelben élnek, illetve jönnek azok aki azt mondják az a pénz mehetne saját lakásba is.

Igen ám, de a saját lakásra akkora hitelt fedezet nélkül nem lehet felvenni.


Tehát az alap kérdés, miért baj ha valaki panelban él ?


2017. júl. 20. 22:32
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
91%

szerintem te baromira félreértetted, a kérdés alatt azt írták, hogy az albérletre felesleges költeni

legalábbis nekem ez jött le, meg én is úgy gondolom, hogy ha teheti az ember akkor ne arra költsön, de nem szólom le azt aki albérletben lakik, vagy akár panelban

2017. júl. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

Ez valami beugratós kérdés?


Amúgy az a jobb kérdés, hogy miért NEM gáz. Arra nincs válasz.


Szar dolgok a panelban:


0 hangszigetelés

Tipikus panelházi lépcsőházszag állandóan kint, általában rántotthús vagy bableves bűze.

Jópofizás más lakókkal

Más lakók ökörségeinek kötelező elviselése

"Jáccótér" középen ahol nyáron 7-19 óráig visítanak a puják, trágárkodnak éjjel a "menők", rosszabb esetben csövesek.

Nyáron dögmeleg.

Gusztustalan panelproli szomszédság "ej szomszéd látta tegnap a Bummot meg a barátok kösztet? Jóú kis műsor vót"

Ha "zeneimádó" szomszéd akkor éjjel-nappal hallgatható a kellemes rezonancia és a "dum-dum-dum-dum"

Magánélet nulla


És most szóljon az örök klasszikus!


"LAKÓTELEP, BETÖRT ABLAKOK A HÁZAK MÖGÖTT PINGPONG ASZTALOK AHA AHÁ SUBIDUBI ÁHÁ. ÁHÁ!"

2017. júl. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
67%

Nem gáz, nem baj valaki panelban lakik.


19/L

2017. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
#1 igazad lehet, félreérthettem, albérletre gondoltam.
2017. júl. 20. 22:41
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

A panel, nem más, mint embertároló konténer, nem otthon.


Rossz dolgok kiegészítése:


Valami "Hörpi" bisztró-féleség a környéken, tipikus elemekkel.

10 emeletesben liftzúgás és a szemétledobó miatt bűz.

Kutyás szomszéd otthonhagyott kutyájának egésznapos nyüszítése

Erkélyes kutyatartó kutyahúgyszaga! Ilyet volt szerencsém látni/érezni...

Szar pletykás trottyadékok

Brrrr... Lakógyűlés...

A szemétláda barkácsoló jóvoltából kellemes ütvefúróra ébredés szombaton és vasárnap

Távfűtés... NE!

2017. júl. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
42%
Nővéremék eddig panelban éltek, sokat panaszkodtak a szomszédokra: állandóan húzgálták felettük a székeket, máshol szólt a zene, köhécsel a szomszéd, egy pasas jó ideig odavitte a kövér szeretőjét, egy gázon visított baxásnál. Hálát adnak, hogy végre saját lakásba tudnak költözni a férjével.
2017. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
12%

Kedvenc panelházi jelenetem:


https://www.youtube.com/watch?v=otqsB5rndlM

2017. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy a panelt szólják le (bár aki a panelt leszólja, az tehet egy szívességet), egy panel lakás is lehet a sajátod, nem csak kertes ház, és az a lényeg, hogy felnőttként ne a szüleid nyakán élősködj, hanem idővel legyél önálló és legyél képes a saját önálló háztartásodat fenntartani (akár egyedül, akár közösen a pároddal).
2017. júl. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%

#8


Na, akkor vonultass fel érveket a panel mellett.


Max 1-2 dolog van mellette:


Olcsó

Olcsó

Olcsó...


Hát igen.

2017. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
92%
Nekem sajat panelem van, de egyik negativ dolgot nem tapasztaltam meg amit itt valaki felsorolt :D Meleg egyaltalan nincs, talan volt ket nap egesz nyaron amikor ventilatort kellett kapcsolnom. A lakokat egyiket se ismerem, alig latok neha valakit a liftnel. Azok is altalaban fiatalok fulessel. Proletar kocsma nincs a kornyeken, csak egy kozepes arkategoriaju etterem. Jatszoter van, de az sok vizet nem zavar. Estere bezarjak es nincsenek se csovesek se romlott alakok a kornyeken. Alapvetoen ez egy fiatalos, normalis kornyek :D 3 perc setara mar az uj epitesu tarsashazak vannak.
2017. júl. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!