Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szerződött már valaki a...

Szerződött már valaki a Gas.hu-val? Tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés
2010. máj. 29. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

barátnőm igen, már majdnem egy éve. neki megéri, mondja, hogy tényleg olcsóbb a számla.

én már fél éve próbálok átszerződni, még nem sikerült. remélem nekem is meg fogja érni.:) biztosan, hiszen olcsóbban adják 10%al. miért ne érné meg?

2010. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van, bár őszintén szólva az első évem nekem főgázos volt, így nem volt nagy viszonyítási alapom. Ma már nincs olyan nagy különbség, mint ahogy az előző válaszoló írta.

Nincs különösebb gond velük, mintha nem változtattam volna semmit, de én nem vettem észre, hogy költséghatékonyabb lenne ez a megoldás.

2010. máj. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
71%

Nem számoltam ki fillérre, de kb. 1 havi díjat lehet megspórolni egy évben.

Nekem is kb. fél évig tartott mindent lerendezni, de aztán minden rendben ment. Egyszerűbb a rendszer.

2010. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem tökéletes partner.Mivel 1 éve kötöttük meg a szerződést semmi gondunk nem akadt még velük.Sőt decemberben nem bírtuk fizetni a számlát így megengedték,hogy a nyáron 4 havi törlesztéssel fizessük ki!A legfontosabb,hogy 8%-al olcsóbban adja a gázt mint más szolgáltató! Hát ennyi ha hasznos volt akkor jelez vissza! köszi.
2010. jún. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!