Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kép felrakása fúrás nélkül?

Kép felrakása fúrás nélkül?

Figyelt kérdés

Beton falra szeretnék keretezett képet feltenni, de ha lehet, fúrás nélkül.

Amcsiknál van egy command strips nevű ragasztó, de itthon nem találtam. Hasonlóra gondolok.


2017. okt. 14. 18:13
 1/8 TappancsMancs ***** válasza:

Bocsi hogy ezt mondom de az egy baromság amit megint kitaláltak. Nálunk is eladnak bármit, nemhogy amcsiban. Egy tépőzáras oldalról vaskosan látszó valami.


[link]

Ha ilyet akarsz: öntapadós tépőzár

[link]


De szerintem inkább találd ki hova hány és mekkora keretet akarsz és fúrasd fel, betonba képnek elég egy egész kicsi vékony furat, és mehet bele a csavaros akasztó (cs. kampó, csavaros falhorog). Kb mindenféle méretben van.

[link]


Pl: [link]

2017. okt. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni itt is, én vettem is, de még nem mertem feltenni vele a képet mégse...
2017. okt. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert nem tudom, hogy a tapéta mennyire bírná a terhelést...


Amúgy tényleg nem olyan egyszerű ez a fúrás, hiába mondja valaki. Mert az embernek nem egyszerre merülnek fel az igényei, hanem pár hetente, hogy még ide is kéne, még ide is egy-két lyuk. És akkor az annyi kiszállási költség, stb...

2017. okt. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 TappancsMancs ***** válasza:
Legyünk annyira előrelátóak, megfontoltak, hogy ki tudjuk találni hova mekkora képeket szeretnénk. Nem olyan nehéz ez. Előnye hogy nem lesz összevisszaság mert egymáshoz kompletten rendezhetőek.
2017. okt. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 TappancsMancs ***** válasza:
2017. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem csak képekről van szó, hanem egyltalán a falfúrásról. hol egy újabb polc kéne, hol egy kis kampó csak ide-oda, hol kapunk ajándékba még valamit, amit jó lenne a falra tenni, akár képet, akár mást, stb. Akinél otthon nincs ütvefúró (vagy hogy hívják) meg valaki, aki bármikor előrántható, hogy fúrja fel, az meg van lőve...
2017. okt. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
2. Hol vetted?
2017. okt. 15. 11:32
 8/8 A kérdező kommentje:

6.

Na ja. Amugy nem csettintesre megy a panelhaz betonjanak furasa, csinaltam mar, furom is van.

De ugye eloretekintes meg hasonlo, es ha nem tetszik a falat be kell foltozni, lefesteni.


Az ilyen ragacsos megoldasnal nem hagy nyomot ha mondjuk felteszed es par nap mulva megsem tetszik.

2017. okt. 15. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!