Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amelyik ház wc-jében nincs...

Amelyik ház wc-jében nincs kuka, a nők hova dobják az egészségügyi szemetüket?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori, hogy valakihez átmegyek, és a wc-ben nem találok kukát. (pedig a házban laknak nők) Ilyenkor minden alkalommal szembesülök a problémával, hogy a szemetet hova dobjam? Menjek ki, sétáljak át vele a fél házon és mindenki előtt dobjam ki mondjuk a konyhai kukába? Vagy ti nők, akik ilyen házba laktok, mégis hova dobjátok ki?

2017. dec. 10. 23:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%

17:26

"Gyökér Te vagy, mert senki nem állította, hogy átjárunk,

annyi eszed meg nincs ugye, hogy tovább következtess?

45F"


Igazad van kedves gyökér! Nem feltételeztem, hogy 45/F létedre a szomszédban intézed a havibajodat.

Amúgy megismerem az alpári stílusodat, így emlékszem, hogy te vagy az a nőimitátor, akit az asszonya arra kényszerített, hogy csücsülve pisikéljen a kicsi kukija miatt.

2017. dec. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
94%
Ja mert ha egy férfi ülve pisil ahelyett hogy olyan emberesen összefröcsögné a wc-t az gáz? Ja mondjuk ahol nem értik, minek a wc-be szemetes, ott nem csoda ha nem gond a húgyszagú wc.
2017. dec. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Mert ugye te kölni szagút pisikélsz?!
2017. dec. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Senki sem pisikél kölniszagút, de ha egy férfi állva vizel egy hagyományos wc csészébe, és magasabb 140 cm-nél, akkor bizony a pisipermet szétfröccsen, mivel olyan magasságról érkezik a wc csészébe :) Így még ha tökéletesen is céloz, akkor is kerül belőle pl a wc peremére, az ülőkére, a fedélre és a falra is, még ha ez nem is látható, egy idő után szagról egyértelműen észrevehető. Megoldás az ülve pisilés vagy a piszoár. Nálunk is ülve pisilnek itthon a fiúk, mert nem szeretjük a penetráns húgyszagot.
2017. dec. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Bocs, hogy beleszólok a vitába, de ha a férfi normálisan pisikél és nem a vizet célozza meg, akkor bizony nem fröcsikél össze semmit, hiába állva pisil...
2017. dec. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
De, sajnos igen, még ha nem is látszik, sajnos a folyadék jellegéből fakadóan permet spriccel szét ha egy bizonyos magasságból érkezik a célba. Nem látszik csak érződik. Aki nem hiszi el próbálja ki, egy így használt wc-t pár nap után töröljön át egy fehér nedves törlőkendővel, az ülőke alját, meg a fedél alját, látni fogja a szép sárga elszíneződést.
2017. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Elég szomorú, hogy komolyan a férfiak ülve pisilésére terelődött a téma, mindenesetre köszönöm a válaszaitok. Gondolom aki kiborult, hogy miért cserélek idegen wc-ben, valószínűleg férfi, hiszen egy nő tudhatná hogy bárhol adódhat olyan váratlan helyzet, hogy muszáj cserélnie. Eddig én is kénytelen voltam elrakni becsavarva papírba, majd később kidobni, de ezt feletébb gusztustalannak találom.
2017. dec. 14. 01:37
 18/24 anonim ***** válasza:
22%

Én nő vagyok, mégsincs kuka a wcben. Én meg kézmosás nélküli cserét, meg vendégségben való cserét tartom gusztustalannak. Főleg ha bele sem tekerik budipapírba. Jó kis meglepetés a házigazdának a ritkán megtelő kukában egy rodhadó tampon.

A férfi pisikélésről még mindig aza véleményem, hogyha nem a vizet célozza, akkor nem fog kifröcsögni.

2017. dec. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

13:57


Sajnálatos, hogy te vagy itt az egyetlen normálisan gondolkodó -és higiénikus- nő ezen az oldalon.

A többi nő csak a férfiak szidásában és a lepontozásokban éli ki magát.

2017. dec. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
na most akkor azok válaszoljanak nekem, akiknél nincs kuka és nők. hova dobjátok? egyébként is ez volt a kérdés
2017. dec. 15. 20:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!