Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Amelyik ház wc-jében nincs...

Amelyik ház wc-jében nincs kuka, a nők hova dobják az egészségügyi szemetüket?

Figyelt kérdés
Nagyon gyakori, hogy valakihez átmegyek, és a wc-ben nem találok kukát. (pedig a házban laknak nők) Ilyenkor minden alkalommal szembesülök a problémával, hogy a szemetet hova dobjam? Menjek ki, sétáljak át vele a fél házon és mindenki előtt dobjam ki mondjuk a konyhai kukába? Vagy ti nők, akik ilyen házba laktok, mégis hova dobjátok ki?

2017. dec. 10. 23:26
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
A wc-ben nincs de a fürdőszobában van.
2017. dec. 16. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
27%
A fürdőszobában dobom ki! De ezt már kétszer leírtam. Külön van a wc a fürdőtől, tehát ott van kuka, ott tudok kezetmosni. Fém fedeles kiskuka, mindig van benne zacskó és papírba csomagolva dobom ki a tampont. Ciklus végén meg hiába nincs tele, leviszem. Mert büdös az alvadt vér. Anyukáméknál az emeleti fürdőben van a wc, tehát van kuka de ha csak egyetlen tampont dobnék ki ott, akkor is inkább leviszem papírba csavarva és a naponta ürített konyhai kukába dobom ki, hogy ne fent rohadjon hónapokig, amíg megtelik a kuka vagy valaki rá nem lel és kiüríti az egyetlen tamponnal teli 70 literes kukát. Akkor meg ott tartunk, hogy én is kiürítettem volna kukát.
2017. dec. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Olyan szűk a wc hogy kuka nem fér be. Még 1 pici se, akkor igénytelen vagyok, tudom.

Becsomagolom újságba, és biza konyhai kuka.

Vagy a fürdőbe, ott van.


Ajtóra varrtam " rongyos sok zsebes tartót ".

Összetépem, klasszul elfér benne. Hosszab zsebbe a vatta...


Máshol wc-n a melohely, rendelő helyen szoktam... ott van bödön.

2018. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
40%
Én lehúztam a wcbe. Következő alkalommal már volt a wc mellett szemetes.
2018. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!