Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kisváros illetve nagyváros,...

Kisváros illetve nagyváros, van valami ésszerű megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A párommal új lakást keresünk, viszont ő nem szeretne nagyvárosban élni, én viszont annál inkább. Tudtok egy olyan kisvárost mondani, ami közel van Pesthez, hisz itt van munkánk, de mégsincs "falu" hangulata. Tehát nem ismerem az összes szomszédot, ők nem akarnak barátkozni velem. Kertes családi házat keresünk. Köszönöm előre is a válaszokat, és a "szakítsatok" ajánlatokat köszönöm, nem kérem.

2017. dec. 31. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Szakítsatok :D

Én Budakeszire költöznék.

2017. dec. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%
Ennek jó vége nem lesz inkább szakítsatok.
2017. dec. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pomáz, Üröm, Szada, Vác, Vácduka, Mende... néhány Pest közeli kisvárosban már elszálltak az árak, de szerintem lehet jót találni. Pesten is vannak kertvárosias részek. Én Pestről Budára munkába kb 45-50 perc alatt érek be tömegközlekedve, munkatársam másik városból ér be 1 óra alatt. Én panelben sínylődöm, ő egy családi házban... nagyon irigylem.
2017. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Dunakeszi, Fót, Mogyoród, Vác, Pécel, Vecsés, Érd, Gödöllő,


[link]

2018. jan. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Budaörs külső, Sasad, Solymár, Hidegkut, Budakeszi, Diósd, Tétény, Csepel külső.


Amúgy világtendencia az egyre nagyobbodó településekre költözés.


A falvak egyre nagyobb kihívások elé néznek.

2018. jan. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szinte bármelyik Budapest környéki város jó erre. Egyre gyakoribb tendencia, hogy amúgy Budapesten dolgozók költöznek ki az árak miatt és pont ugyanannyira nem érdekli őket ko a szomszédjuk, mint Pesten.

Mi Szigetszentmiklósra költöztünk két éve és nagyon szeretjük, de nekünk Budapest belvárosában nagyon hiányzott a "levegő", a kisvárosi hangulat, a visszatérő arcok. Társasházban élünk, fiatalokkal vagyunk körülvéve, hamar összebarátkoztunk, átjárunk egymáshoz, ellátjuk egymás kutyáit, macskáit, locsoljuk egymás virágait ha valaki elutazik. Ez hiányzott az itteni életünkből, hogy teljesnek érezzük magunkat! Vidékről származunk, megvan a kisvárosi, nyugis hangulat, megnyugtató, hogy a szomszédaink jófejek és számíthatunk egymásra. Ennek ellenére nagyon közel a belváros, jár éjszakai busz. Imádunk itt lakni!

Egyébként Vác, Dunakeszi, Budakeszi, Törökbálint, Budaörs, Érd, Diósd, stb. stb. Szinte minden környékbéli város jó lehet. Vagy kijjebb eső kerület.

Ha nem tudtok megalkudni és mindenki számára megfelelő megoldást találni, akkor el kell engedni egymás kezét.

2018. jan. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen a válaszokat! Mogyoród környéke lesz a befutó. :-)
2018. jan. 2. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!