Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosás után valamennyivel nagy...

Mosás után valamennyivel nagy tócsa keletkezik a mosógép alatt. A vízbe- és kivezető csövek mindenütt sértetlenek, nem ott folyik. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Mosás alatt, és közvetlenül utána nem tapasztaljuk a tócsát, csak mondjuk egy órával később.
2010. jún. 10. 06:43
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Van a mosógép elején egy kör vagy négyzet alakú valami. Tekerjétek ki. Ha onnan jön ki még víz, akkor valami beleragadt, ki kell tisztítani. Egyéb ötletem nincs.
2010. jún. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ki kell tisztitani, eldugult valahol elötte 90 c-on 20 %os ecetes vizzel átmosni végigjáratni a programot hátha kihozza.Ha mégsem atömitéseket megnézni.Ha tovább folyna sajnos szerelő kell.
2010. jún. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt a kör vagy négyzet vagy hasonló alaku vackot ki kell venni amögött van egy kosár, ha az teli van papírzsepivel, meg hajszállal meg egyéb vacakkal akkor, a kosarat ki kell tisztítani utánna nem fog folyni, elviekben.

De gyakran ez szokot probléma lenni.

2010. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nem segített a tanács... Kivettem a szűrőt, nem volt benne semmi, most elindítottam egy 90 fokos programot, de már folyik. A garancia erre vonatkozik? Hívhatok garanciális szervizt?
2010. jún. 10. 13:56
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a mosószeres tartályból folyik,nem értem,hogy hogyan lehetséges,de de annak a tisztítása megszüntette.És érdekes,hogy nem akkor folyik amikor a vizet engedi,hanem utána.
2010. jún. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben a kifolyó eldugult a sok bent maradt trugyitól a pót viz,amit mosás során adagol még a gép a tulfolyóján kifolyik,ha az szabadon v an. Egyébként az nem is tulfolyó, hanem a nyitott cső nyomáskiegyenlités miatt van.
2010. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!