Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol érdemes lakni Budapesten?

Hol érdemes lakni Budapesten?

Figyelt kérdés
A nyáron már mindenféleképpen szeretnék felköltözni Budapestre. A kérdésem az lenne,hogy hová lenne érdemes költözni? Tisztában vagyok vele,hogy nagyon felszöktek az albérletek,lakások árai Budapesten. Hol a legjobbak az albérlet árak? Budán vagy Pesten és hány kerben?

2018. ápr. 25. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pesti oldal, olcsóbb kerületek, természetesen azért nem a (néhány) rossz környéket bevállalva.


Szerintem a 10., 15., 19., 21.-ben olcsóbb lehet példának okáért, mint például a 11., 2., vagy a belváros - és semmivel se rosszabb.

2018. ápr. 25. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Hol érdemes? Imigyen szól a sorrend:

2, 12, 11, 13, 3, 9, 14, 22, 17, 16. A többibe nem szívesen költöznék. Egyébként Óbudán lakok.

2018. ápr. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%

A hely erősen függ attól is: hova szeretnél napi szinten eljutni (dolgozni/iskolába).

Mert fújhatod a X. kerületi lakóparkokat, ha óbudára járogatsz.

2018. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valóban, az a kérdés hova kell járnod napi szinten.

Minden kerületben vannak jo, jobb, és igazán jó helyek, és vannak lepukkantak is.

Szetintem ár-érték arány rendszerint bejön.

2018. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!