Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van értelme a téli sütögetőnek?

Van értelme a téli sütögetőnek?

Figyelt kérdés

Elsőnek is az lenne a kérdés hogy ha nyáron van alkalom rá akkor minek csinálná az ember télen a hidegben,mondjuk attól is függ hány fokról beszélünk?Másik kérdés,megtudna lenni a hangulat télen,tehát ki tudna alakulni egyfajta hangulat ha akár hó idején is csinálnánk ilyet?Kérdés hogy ki tudja elképzelni,bár ez max inkább férfiak szemében tudna megvalósulni.Arra gondoltam,hogy építeni kéne egy ilyen mindenest amivel mindent el lehetne készíteni,sütni,főzni akár,bográcsolás,kenyér sütés,hús sütés rácson,mindent,esetleg nyársalás?Télen?(télsalás)A szabad tűz is meglegyen,viszont úgy hogy a melegével az ülőkét amin körben üllünk mindannyian,feltudná melegíteni,a láb,fenék,hát részt.Azt hogy ezt hogy kéne megvalósítani azt nem tudom,melegvíz,tartályban,vagy csőben,és a tűz melege esetleg tartsa adott hőfokon,vagy a füst melege,és azt vezetni körbe? Elölről a tűz melege,nem hideg széllel elképzelve,még akár tudna valamelyest meleget sugározni.

Csak elgondolkodtam,hogy ugyan lehetne-e.Szerintetek?Vélemény?



2018. jún. 1. 23:24
 1/5 A kérdező kommentje:
A tartály,víz cső,vagy füstcső,burkolva lenne megfelelően.Esetleg cserépkályha,darabok segítségével is.
2018. jún. 1. 23:31
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Nos mi bográcsozunk, sütünk-főzünk télen-nyáron, szilveszterkor abbahagyjuk, újévkor elkezdjük. Hidegben még jobb, mint nyáron, mert jobb a tűzzel bánni hidegben, mint melegben, nincs szúnyog, légy, stb. Amiről te beszélsz azt nem tudom, hogyan lehetne megvalósítani. A lényeg: szélvédett helyen legyetek és öltözzetek fel jól! Sose volt még a hidegből problémánk. Esetleg próbálkozzatok teraszfűtővel, hőgombával, bár nincs vele tapasztalatom.
2018. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Mi is főzünk kint télen. Sőt, évek óta karácsonykor kint főzzük a halászlevet, és a töltött káposztát. Nagyon meghitt, hangulatot csinál.

A fűtést nem tudom, hogy kellene megoldanod, nekünk soha nem hiányzott. De nem rossz elképzelés.

2018. jún. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Jöhetnek még a válaszok!
2018. jún. 2. 18:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ötlet jó ,csak elég költséges ..egyszerűbben megoldható forralt pálesszel vagy sima 60 fokossal -))
2018. jún. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!