Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csendháborítás miatt lehet...

Csendháborítás miatt lehet hívni a rendőrséget ha egész héten délután 2-től este 9-ig a kedves, imádni való szomszéd fattyak teli torokból visítanak, üvöltenek labdáznak, ezzel megakadályozva, hogy normálisan kipihenje magát az ember?

Figyelt kérdés

2018. jún. 10. 19:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

A 4-es válaszoló 10 évvel ezelőtti ismereteivel ellentétben BÁRMIKOR hívhatsz rendőrséget, ha téged zavarnak az életviteledben zajjal.


Más kérdés, hogy akarod-e.


Próbáltál esetleg, nem is tudom ... átmenni és beszélni velük?

2018. jún. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
84%
Már nem csak este van csendháb. Más kérdés, hogy a gyerekzajjal sokmindent csinálni nem lehet.
2018. jún. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
én átérzem amit írsz. nekem is k*vára tele van a hócipőm, hogy 1ik szomszédomnál 3 gyerek, abból 1 retardált (szerintem). Minden nap megállás nélül örjöngenek mellettem pár méterre. Állandóan a kerítés mellett, de tényleg a kerítés mellett csapkodnak, üvöltöznek megállás nélkül, amíg a szülők még füstölnek vmi kemencével ha kell ha nem, s van még 1 csodálatos kutyájuk is amit előszeretettel köt ki a kerítés mellé szintúgy. szép szóval semmit sem értem el, maradt a szemet szemért megoldás. ha örjöngnek a gyerekek, vagy a kutya a felém lévő kerítés mellett, egyszerűen odavágok egy hanggránátot. a probléma aznapra megoldva. kik ezek nekem, hogy megszabják mikor mehetek ki az udvaromra? sem telefonálni, se semmit nem lehet csinálni így egy másik ember miatt. elhiszem amit a kérdező mond. nekem 1 szomszéd aki lesz*rja, hogy másokat károsít a magaviseletével egy senki, legyen az cigány német vagy orosz. nekem nincs gyerekem, sem veszteni valóm. a másik megoldás egy 4m magas tömör zajvédő fal, lehetőleg szögesdrótot is tegyél a tetejére őfelé görbítve, hogy érezze a törődést. Egyébként a hanggránát olcsóbb... Előbb, utóbb majd megtanulja, hogy csend legyen, s ő neked senki, hogy eldöntse te mikor aludj, vagy telefonálj.
2018. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
53%
Előző vagyok. Kérdező, nem tudsz mit csinálni olyan emberekkel, akiket saját magukon kívül semmi más nem érdekli. Ez van sajnos. Jah és még mielőtt 0%-os lennék, hozzátenném, hogy ez nálam is mindennapos esemény.
2018. júl. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
57%

miért ne tudnál?

[link]

innen vásárolj black bombot, 1200ft, 20 darab, ez kb 20 napos csendet biztosít. én ugyanabban a cipőben voltam mint te, szóltam, kértem, de tök mind1 volt, inkább még biztatták is őket. a tömör kerítésem mellett 8-20ig minden nap üvöltöztek teli torokból az ablaktól 5m-re. meguntam, léptem. mikor a leghangosabbak, akkor odavágok 1et :) aznapra csend van, csak vigyázz mert fél órát csengeni fog a füled :) ha rád hívják a rendőrt, akkor rágalmazás, egyébként meg rossz a kocsinak a gyújtása. ez van. de nem merik, mert nem tudják mi az isten volt ez :) a nyugalomhoz mindenkinek joga van, s a gyerekért a szülő a felelős, ha ellop valamit, vagy ha üvöltözik akkor is. Alkalmatlan szülők (többsége), lassan pelenka nélkül fos*atják a babákat a fűre, hát de pici még... az, én meg nagy, s odaf*snék akkor én is az ajtaja elé. a szép szó nem fog használni egyébként.

2018. júl. 19. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
21%
Szó nélkül felnyomnálak a rendőrségen, utolsó, azzal, hogy gyanús robbantások hallatszanak tőled, ki tudja, mit gyártasz. A black bomb hármas kategóriájú petárda, 150 ezer a büntetés, ha megtalálják nálad, miután egy alapos házkutatással feltúrták a kéródat. Remélem, olvassák ezt a szomszédaid is.
2018. júl. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
67%
tehát te jogosnak tartotod, hogy mindennap a saját sz*raid én tűrjem el, változtatni nem fogsz rajt, de tenni ellene ne lehessen. örüljön neki, h így oldom meg... a zajforrás az zajforrás, nem érdekel h kutya, macska, gyerek, fűrész, vagy betonkeverő. ha folyamatos, minden nap és minden időszakban a zajforrás, akkor meg kell oldani a problémát. a megbeszélés ha nem működik, tudod az ilyen emberek rávágják a gyerek az ilyen... de ha te elfingod magad az udvaron havi 1x, ők az elsők, hogy halkabban. az ilyen kettős mércéből elég volt. akkor kifizetem a büntetést, de utána dronnal viszem a dekopírfürészt az ablakuk alá, s ott fog muzsikálni minden éjjel. azért álljon meg a menet, hogy egyes emberek ilyen olyan eszközökhöz bújva, lehet az gyerek vagy kutya vagy akármi mindent megengednének maguknak a másik kárára.. kik ezek nekem h elkéne tűrnöm ezt? ha alkalmatlan a szülő, akkor ne vállaljon gyereket, vagy húzzon 1 erdő közepére, a madarakat nem fogja zavarni ha a gyereke egész nap egyfolytában üvöltözik. közösségben élünk, mindenki tartsa be az együttélés szabályait. ennyire egyszerű
2018. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
18%

Aki nem bírja a gyerekzsivajt, költözzön nyugdíjasnegyedbe, vagy tanyára. Ennyi.

Egyébként a drónnal meg birtokháborítást követsz el, ha még kamera is van rajta, akkor személyiségi jogokat sértesz.:-)

2018. júl. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
75%
aki nem bírja a black bomb-ot, költözzön nyugdíjas negyebe... esetleg nekiállok még szennyvizet tisztítani az udvaron, vagy reflektorral bevilágítani a szomszéd hálószobájába, ezek mind természetes dolgok ugye? remélem egyszer majd átéled miről beszél a kérdező és én...
2018. júl. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!