Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kötelezhetem-e a szomszédot,...

Kötelezhetem-e a szomszédot, hogy a felém néző ablakra szereljen rácsot, hogy ne lehessen átlépni az én udvaromra?

Figyelt kérdés

Kisváros, családi házas övezet. A szomszéd házának az én udvarom felé néz az ablaka, kb 1 méter magasságban, tehát bármikor át tudnak lépni az ablakon.

Régen egy idős házaspár lakott ott, nem volt gond, viszont egy új népes család költözött oda. Állandóan nyitva tartják az ablakot. Kötelezhetem-e valamilyen módon őket, hogy szereljenek rácsot az ablakra, vagy én szerelhetek-e fel valamit, hogy ne tudjanak átlépni az én házam udvarára?



2018. júl. 7. 14:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát lehet nem ártana néhány döglött patkányt, némi kutyapiszkot, ilyesmit az ominózus ablak alá tenned. De néhány megindult krumpli / krumplihéj is jó lesz. Bár őket nem zavarja de talán mégis becsuknák az ablakot XD
2019. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!