Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Folyton ugat a szomszéd...

Folyton ugat a szomszéd kutyája mit tegyek? Fel tudom őket jelenteni?

Figyelt kérdés
Anno apámat is majdnem meg harapták a kerítésen keresztül. A csávó csinált egy kennel a ház túlsó felére a kutyáinak. Pár napja nem ott vannak hanem megint itt. Az én kutyaimmal folyton cirkuszolnak és még a nő fenyeget minket hogy fel jelent mert az ő 3 hetes babája nem tud aludni az én kutyámtol miközben még van a helyük de nem oda viszi őket. Egyébként az enyémek csak akkor ugatnak ha jön valaki vagy néha a macskára. Nagyon idegesítő hogy dumál nekünk miközben direkt rakja ide a kutyáit

2018. júl. 30. 07:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzateszem a kennel nem szabályos mert olvastam hogy a szomszéd háztól 1 méternek ki kell maradni legalább és ő pont hozzá építette
2018. júl. 30. 07:47
 2/9 A kérdező kommentje:
Rá adasul a kutyái ruhesek, tuti nincsenek be oltva chippelve
2018. júl. 30. 07:47
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
kutyariasztó! 23 méterig minden állat kussol tőle!
2018. júl. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%

Azért kutya, hogy ugasson.

A kutya pedig nagyrészt azért ugat, mert van ott valami és jelzi. Most hogy épp egy ember vagy másik állat, az mindegy. A kutya jelzi, ha valamit lát vagy hall mozogni a közelében.


Mit tegyél? Ne ott mászkálj, ahol a szomszéd kutyája közel van, és az állataidat se engedd oda. Akkor ha elég távol vagytok, majd nem fog ugatni. Ha ezt nem tudod kivitelezni, akkor meg törődj bele, vagy építs 6 méter magas hangszigetelt kerítést.

2018. júl. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Az ablakom alatt ugat a szomszéd kutyája, mivel nem tudom kivitelezni, hogy ne itt aludjak, éljek ezért el kell viselem, de ha nincs itt a kutyám akkor is folyton ugatnak, vagy egymást szedik szét. Ezért is szeretnék intezkedni
2018. júl. 30. 08:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha állandóan és "ok" nélkül ugat, akkor feltudod jelenti. Van csend rendelet és neked is élned kell valahogy.

A kutya ugat természetesen ha idegent lát vagy hasonlók, de nem kell állandóan ugatnia. Lehet, hogy egyéb problémája van ezért ugat, de a gazdája ezt nem tudja, vagy nem veszi figyelembe. Helyi önkormányzatnál tudsz panaszt tenni. De nem a kutya a hibás! -hanem a gazdája! Ha nem megfelelő helyre építette a kennelt azért is tudsz panaszt tenni.

2018. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Folyton ugat a szomszéd kutyája mit tegyek?"

"fenyeget minket hogy fel jelent mert az ő 3 hetes babája nem tud aludni az én kutyámtol "


Szóval téged zavarnak az ő kutyái, őt meg zavarják a te kutyáid.

Megoldás:

cseréljétek el egymással a kutyáitokat!

2018. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2018. júl. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kár, hogy nem csak egy kutyája van a szomszédnak, azt talán meg lehetne szelídíteni, vinnél neki falatokat, lehet, rosszul bánnak vele, azért ilyen vadóc. Egy kennelben sem lehet jó élete egy kutyának. Azt azért bejelentheted valahova, talán az állatvédőkhöz, hogy nézzék meg, megvannak-e az oltásai a kutyának, nem rühes-e, ahogy írod, ha nincs chipse, amiatt is lehet szólni. De próbáld inkább barátságos hangon rendezni az ügyet a szomszéddal.
2018. júl. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!