Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hova érdemes készpénzt rejteni?

Hova érdemes készpénzt rejteni?

Figyelt kérdés
Hova rejtsem otthon, ahol a betörők nem találnák meg? Van valami ötletetek titkos rejtekhelyre? Esetleg akihez törtek már be az mesélhetne, hogy mit forgattak fel és mit nem, hova néztek be és hova nem.

2018. aug. 12. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
41%
Tartsd inkább bankban. Miért akarod otthon dugdosni?
2018. aug. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Túl sok készpénzt nem érdemes otthon tartani, mert nem csak ellophatják, hanem csőtörésnél elázik, lakástűznél elég, stb. Ha nem nyúlkálsz hozzá sűrűn, akkor a parketta alá, amire még ráteszel egy szőnyeget és egy nehéz szekrényt is. Komolyan mondom. Tilos olyan helyre tenni, ahol véletlenül megsérülhet, vagy valaki kidobja (sütőbe, könyvbe, ruhák közé, stb). Legjobb egy széf, páncélszekrény, vagy váltsd be pl autónyeremény betétkönyvbe. Azt hiába lopják el, nem tudják beváltani, csak te és személyi igazolvánnyal. Ha pedig megsérül, akkor adnak egy másikat.
2018. aug. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

A fagyasztóba,a húsok és zöldségek alá.

Címet azért írhatnál, hogy megtaláljam:D

2018. aug. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs se bankszámlám, se széfem, a parkettát meg nem akarom ezért felszedni. A fagyasztó meg szerintem nem tenne jót a papírnak
2018. aug. 12. 13:31
 5/9 anonim ***** válasza:
71%

Ilyesmik?

[link]

2018. aug. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
93%
Dobermann óljában ;)
2018. aug. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Én egy plüssállat fülében tartok vészhelyzetre
2018. aug. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem én a legmagasabb, legnehezebben elérhető helyre dugnám. Szekrény legmagasabb polca, amit én is már csak székről, alig érek el. Gondolom egy betörő siet, nincs ideje hurcolgatni a széket, hogy minden magas helyre benyúljon.
2018. aug. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
93%

államkincstár -> állampapírba (gyorsan elintézhető, nem bonyolult)


amúgy meg azt a minimális összeget egy rögzített kis páncéldobozba egy rejtett helyen.


kp.-t nem tárol otthon az ember, mert elviszi az infláció. állampapír legalább hoz is! biztonságos

2019. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!