Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnék eladni egy családi...

Sububu10 kérdése:

Hogy tudnék eladni egy családi házat amiben társtulajdonos vagyok?

Figyelt kérdés
Én és másik 2 testvérem egyenlő szinten örököltünk egy nagy családi házat (Villányban) 1 testvérem él a házban és nem lehet vele kijönni (veszekedés megtilt dolgokat stb) és elegem van ebből. Ui:kutya tenyésztő és a házznál tartja a kutyáit. Szóval a házat lelakja teljes mértékben. És az eladás emiatt elehetitleni főleg azért az árért amit kérnek érte. 15 millióba akarják eladni. De senki nem veszi meg ennyi pénzért. Én beleegyeznék akár a 8 millióba is. De ők nem. Kivásárolni nem hajlandók engem. Én pedig nem tudom őket. A kérdésem hogy mit lehet ilyenkor tenni?

2018. aug. 21. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Én igyekeznék minden megfelezni használat dolgában amit csak lehet .Ehhez jogod van .
2018. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság/közös tulajdon megszüntetése.
2018. aug. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha megszüntetem a közös tulajdont az mivel jár?
2018. aug. 23. 16:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Se a bíróságra se ügyvédre nincs pénzem. Ezért kéne aladni a házat vagy valahogy pénzhez jutnom ezáltal. Mert Albérlet mellet örülök ha megtudok élni. Ha eltudnám adni tudnák hitelt felvenni mellé és egy saját házra fizetni havi 60 ezret és nem albérletbe ami sose lesz az enyém :)
2018. aug. 23. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:
A saját részed bármikor eladhatod, ha találsz rá vevőt.
2018. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Kedves kérdező! Sikerült megoldani a helyzetet? Ugyanebben a cipőben járok, csak lakással. Érdekelne a megoldás...

Előre is köszönöm a választ!

2018. dec. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!