Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szomszéd az alattunk lévő...

A szomszéd az alattunk lévő garázsban nyomatja sokszor éjfélig vasárnap este a zenét. A ház rezeg, kint ordítanak, mit lehet tenni? Már volt nekik szépen szólva.

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Ha kihívom a rendőrt azt komolyan fogja venni a rendőrség? Tényleg enm az első eset, szólva is lett, és egy társasház garázsában bömböltetik sokszor vasárnap este hajnalig a zenét, meg ordítoznak mint az állatok. Más meg ugye menne dolgozni hétfőn KIPIHENTEN. Ráadásul akkora parasztok hogy a család a lépcsőházban cigizik rendszeresen de ez már hagyján. A kérdésem az hogy a rendőrök ezt komolyan veszik kijönnek? Mit lehetne tenni? HELP!

2018. aug. 26. 23:22
1 2
 11/15 anonim válasza:
22:00 után már csendháborítás úgyhogy nyugodtan hívd ki rá a rendőrséget
2018. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Jegyzőnél lehet birtokvédelmet kérni, nem fognak örülni az érintettek.
2018. aug. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 dudoloteve válasza:
Hasonló problémával küzdök, közel 7-8 éve. A szomszéd elviselhetetlen hangerővel hallgatja a mulatóst, a hét bármelyik napján, bármelyik órájában, nem ritkán reggeltől estig, déltől késő estig, vagy ahogy épp a vizelete diktálja. Eleinte a csengetésemre kaput nyitott, picit le is halkította, de az utóbbi években már a csengetésre sem jön ki, sőt a zene hangosabb lesz, és átkiabál a kapun, hagy ne írjam ide, hogy micsoda csúfságokat. Ott tartok, hogy már fizikai fájdalmat érzek, ha zenélni kezd, ha csend van, minden idegszálam azt kérdezi: ugye így marad, nem lesz ma zene-bona? Tudom, hülye vagyok, hogy eddig tűrtem... eddig, mert az elmúlt héten 3 napon belül kétszer hívtam a 112-t, 15-20 perc múlva jöttek is a rendőrök. Figyelmeztették, lehalkítatták a zenét. Másnap minden kezdődött előről. Úgy döntöttem, hogy mostmár elég volt, ha kell, elmegyek a falig, vagy azon is túl. Már az sem érdekel megbüntetik-e őket. Bírtokvédelmi eljárást indíttatok a jegyzővel! Milyen eredményt hoz? Nem tudom, csak reménykedem. Ha valakinek van hasonló ügyben tapasztalata, kérem ossza meg velem. Köszönöm!
2018. aug. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos minden társasházban van 2-3 szocializálatlan büdös tapló baromállat lakó (vagy lakok), aki leszarja, vagy soha nem is vett róla tudomást, hogy rajta kívül más is él a házban. Sikítva pörög a fülén, ötezer decibellel nyomatja a hardtechnót meg a tektonikot, a lépcsőházat diszkónak használja, sugárban hány az alatta lakó virágládájába, dübörögve ugrál a padlón, átgörgeti a bútorokat ötször oda-ötször vissza minden este, üvöltözve "társalog", az ajtót csak becsapni vagy rúgni tudja, póniló méretű kutyát tart, és így tovább.


Ezeket az ostoba idiótákat kiskorúsítani kéne, mert olyan szinten sötétek, hogy egyszerűen veszélyt jelentenek magukra & a többi emberre. Szívem szerint kihajítanám őket valamelyik nagyobb sivatagba, vagy az Északi-sarkra, ott bömböltetheti a szar zenéjét, ordítozhat, rókázhat amennyit csak akar, senkit nem fog érdekelni.


Errefelé is volt hasonló eset: a csávókám bömböltette a zenét. A zsernyákok szartak rá magasról, a közös képviselő szintén, és hiába lett szólva neki, elküldött mindenkit az anyjába. Egy héttel később úgy megverték, hogy a tulajdon édes jó anyja nem ismert volna rá. Na azóta csend és kuss van.

Szerintem itt is hasonlót kéne, ha a szóból nem ért.

2018. aug. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

Hiába hívod a zsernyákokat, nem fognak vele foglalkozni, max. kiküldenek egy járőrt, aztán ahogy leléptek, újból feltekeri majd a hangerőt és ott bömbölteti a szeletelős-toporgóst

A legjobb megoldás ha lenyomod a kismegszakítót a kapcsolótáblán

Mire talál gyertyát, addigra nagy valószínűséggel el tudsz aludni

Ha ez nem használ,fogd meg a legnagyobb csavarkulcsot, és törd el a fején, utána majd kussol

Lepontozni meg én is tudok, rögvest be is mutatom

2019. aug. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!