Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Más is begyujtott már a nyáron?

Más is begyujtott már a nyáron?

Figyelt kérdés

Ilyen még sosem volt hogy nyáron fűtőttem. Kint 12 fok van este.

4 esen megy a konvektor. szerintetek mi lesz így télen?



2018. aug. 28. 01:04
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Kint 12 fok vak, de ha becsuksz mindent, 28+ fokra fűtenek fel a falak. Belvárosi panelban 33+ fokra.

Nálam decemberig eltart ez a hő, 17 fok szobahőmérséklet felett nem fűtök.

2018. aug. 28. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyár eleje óta nem volt becsukva az ablakom, nemhogy fűtöttem volna! Ha hűvösebb van akkor paplan.
2018. aug. 28. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bukóra nyitott ablak mellett is 25 fok van a lakásban.
2018. aug. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

"Kint 12 fok van este."

Akkor csukd be az ablakot te szerencsétlen!

2018. aug. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
55%
Sürgősen szigetelném azt a házat! Hetekig 35 fokok voltak, most meg 2 nap hűvös után be kell gyújtani? Elég komoly problémák lehetnek a szigeteléssel. Nálam a lehűlés óta éjjel-nappal tárva-nyitva az összes ablak, igy van kellemes 21-22 fok, de ha becsukom felmegy 24-25-re is.
2018. aug. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fűteni? Augusztusban?! Eszembe nem jutna begyújtani! Nyáron gyakran van éjszakánként 12 fok körül kint, de bent attól még nincs hideg. Még az ablakot se igen csukom be 12 fokban. Szerintem az lesz télen, hogy rohadt sok lesz a gázszámlád...
2018. szept. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!