Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zárható műanyag doboz kollégiu...

Zárható műanyag doboz kollégiumba?

Figyelt kérdés
Egy kulccsal/bármivel zárható dobozt keresek, amit a kollégiumban be tudok tenni a hűtőbe, abba meg pár energiaitalt, kávét stb, mert már unom hogy ellopják a dolgaimat. Ha van ötletetek hol szerezhetnék ilyet, vagy milyen alternatív megoldások vannak, hálás lennék.

2018. aug. 30. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme, ellopják dobozostól.
2018. aug. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elfogják lopni a lezárt dobozt is.

Én inkább megszívatnám, hogy valami brutális csilivel bekenném az energia italos doboz száját, vagy fecskendővel hashajtót juttatnák bele.

2018. aug. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pénzkazetta?
2018. aug. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azert ott meg nem tartunk hogy ellopjak dobozostol, de mindenki eloszeretettel hasznalja el a masik cuccat, pl tejet, szoval szeretnem elkerulni hogy megegyek/igyak a dolgaimat.
2018. szept. 1. 15:39
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Menj el egy nagyobb barkácsboltba, keresgélj a műanyag szerszámosládák között, van közöttük zárható. Pl:

[link]

2018. szept. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A pénzesláda szerintem jó ötlet, bár a méret megválasztása problémás lehet, hogy a hűtőbe is elférjen, és a kellő élelmiszernek is helye legyen benne.


Ha szoktál barkácsolgatni, akkor készíts egy faládát, a kívánatos méretben.

2018. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!