Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől lehet büdös a szobában?

Mitől lehet büdös a szobában?

Figyelt kérdés
lényeget mondom, adott egy kisvárosi kertesház kisebbik szobája 15,3 m2 körül van, egy nap után állott kellemetlen szag van benne. most lett minden kipucolva, nagy szőnyeg kivéve kiporolva átmosva, alaposan kiportalanítva minden szekrény, felület vizes tisztítószeres ronggyal áttörölve. számítógépből is egy kiló port kifújtam biciklipumpával előtte. földről minden összeporszívózva, alatta a laminált padló felmosóval felmosva. nincs semmi rejtett zug, nem rohad nem áll ott semmi. szekrényekben sincs semmi rendellenes. akkor mégis mitől? nem hiszem hogy fél napokat szellőztetéssel kell tölteni mindenhol
2018. szept. 6. 18:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
amúgy lehet csak belelátom de úgy működik ez a szoba mintha felerősítené a szagokat is, (vályog fal van, nem hiszem hogy számít) szóval ha itt eszel, akkor tömény kajaszag marad benne utána
2018. szept. 6. 18:57
 2/13 A kérdező kommentje:
a számítógép szék felületei is át lettek pucerálva kárpittisztítóval, ágynemű és lepedő sokszor kinn marad egész napokra dehát azok is megfelelő időközönként vannak cserélve
2018. szept. 6. 18:59
 3/13 anonim ***** válasza:

"számítógépből is egy kiló port kifújtam biciklipumpával előtte." Ezt azért végignéztem volna :D


Miféle büdösséget észlelsz, ez fontos lehet. Talán a fal szívta be.

2018. szept. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem tudom elmondani. nem hasonlít úgy konkrétan semmire, nem kifejezetten bántó csak olyan mintha egy fél éve nem lett volna kiszellőztetve kb.
2018. szept. 6. 19:19
 5/13 anonim ***** válasza:
Dohosak a falak
2018. szept. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
le van tapétázva a fal, semmi nyoma vizesedésnek itt
2018. szept. 6. 19:44
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Vályogot TILOS tapétázni!

Nem azért, mert elvisz a rendőrség, hanem bebüdösödik a fal.

Szedd le a tapétát, meszeld le és nem lesz büdös!

2018. szept. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem igaz, kicsivel arrébb a másik szoba igaz hogy nagyobb kicsivel , kb 16,5 m2 ugyanúgy tapétázva van és még sincs ez a jelenség
2018. szept. 6. 21:08
 9/13 A kérdező kommentje:
és az is ugyanúgy a a régi vályog házrészben van természetesen
2018. szept. 6. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az mák, a szag meg a várható verzió.
2018. szept. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!