Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A szobánk 17,5 nm kb. De...

A szobánk 17,5 nm kb. De viszont ez nagy és a lakást is rosszul tervezték mert az igaz hogy csak 38 nm2 viszont nyugodtan lehetett volna csinálni a 17,5 nm2-es szobából két szobát?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy ha megfeleznénk akkor nem lenne annyi értéke a lakásnak ha valamennyiért eladnánk vmikor a lakást?
2010. jún. 22. 19:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Illetve tudnátok képeket berakni hogy milyenek a boltívek?
2010. jún. 22. 19:34
 2/6 anonim ***** válasza:
2 szobát nem tudsz csinálni,csak 2 félszobát. a szoba csak a 12 m2-nél nagyobb helyiség.
2010. jún. 22. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha egy könnyen bontható, jó hangszigetelésű gipszkarton falat tesztek be és mindkét félszoba világos marad, vagyis lesz ablaka, akkor eladható
2010. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 BlackSword ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, azok csak félszobák lennének...


Egy boltív pedig úgy néz ki, ahogy akarod... Az a boltív lényege, hogy csak nyomás keletkezik benne, és húzás, hajlítás nem... Lehet egyenes boltív, szegmens ív, kosárgörbe, félkör, vagy akár csúcíves is...


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


remélem tudtam segíteni...

2010. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ez tettszik: [link]


:P

2010. jún. 23. 15:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanolyan a lakásotok, mint a miénk. Ezt is ketté lehetne választani, csakhogy akkor két hosszú lyuk keletkezne. Amivel az a probléma, hogy nem marad lakótér. Lesz három fél szobátok, amiből egyik sem igazán kihasználható.

Egy sok lyukból álló lakást senki nem szívesen vesz meg, egész biztos, hogy veszít az értékéből, főleg most, amikor mindenki a nagy tereket favorizálja.

2010. jún. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!