Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hamarosan (talán már most)...

Hamarosan (talán már most) fűteni kell. Milyen gyors megoldással tudnék családi házban meleggé tenni legalább egy szobát?

Figyelt kérdés
A gazdaságosság is tényező (egyedül vagyok, de ketten lennénk...)
2018. szept. 26. 08:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak tipp, de bekapcsolni a fűtést?
2018. szept. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hősugárzó, hőlégfúvó, kályha(ha van kémény)
2018. szept. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi, de az egyes válaszolónak hasonló jókat!!

Valami érdemlegesebbet vártam volna. Mit éri meg 1 télre beruházni, mert jövőre bevezettetem a gázt. Most csak 1 sparheltem van...

2018. szept. 26. 09:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Kandalló.

Az később dísznek is szép lesz, de akàr hasznàlhatod is.

Nekünk gàzkazàn van, de rajongok a kandallókért, szép dísze tud lenni egy nappalinak.

2018. szept. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Mi voltunk nagyon szegények, amikor csak egy szerény vályogházat tudtunk venni, azt is részletre.

Soha nem volt olyan meleg semmilyen házunkban a későbbiek folyamán, mint abban a vályogházban a sparhelttel.

Ha neked is az anyagiak megszabják jelenleg a lehetőségeidet, akkor marad a sparhelt, amin vizet is tudsz melegíteni a tisztálkodáshoz és kiegészítésképpen nézzél a Jófogáson, vagy a Vaterén a közeletekben egy jó kis öntöttvas kályhát, vagy kandallót, amikben gyakorlatilag mindent el tudsz tüzelni. (természetesen műanyagot ne!)

Sajnos ezeken túl már csak kevésbé költséghatékony ötleteim vannak.

2018. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
...vagy vehetsz Siesta palackos gázos konvektort, de ott meg a palackcsere nem olcsó mulatság, viszont eléggé hatékony.
2018. szept. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mobilkályha? Fa tüzeléssel?
2018. szept. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 - osnak: a Siesta gázos megoldás használat közben nem fogyasztja el az oxigént a helyiségből?
2018. szept. 26. 12:46
 9/11 A kérdező kommentje:
#6 - egyébként köszi az ötletet, ebben a pillanatban ez látszik a legjobbnak...
2018. szept. 26. 12:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, 6-os vagyok.


Szerintem nem fogyasztja jobban, mint a konyhában a gáztűzhely.

Annak idején a 82 éves nagypapánk szobájába tettünk ilyet, mert szegénykém mindig fázott a központi fűtés mellett is és semmi probléma nem volt vele, a papa sem és mi sem tapasztaltuk, hogy fullasztó lenne.

Szellőztetni úgyis szellőztet az ember -10 fokban is reggel-este egy pár percet, az elég szerintem.

2018. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!