Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bocs a teljesen amatőr kérdésé...

Bocs a teljesen amatőr kérdésért, de milyen boltban keressek cipőszagtalanító spray -t?

Figyelt kérdés
Beázott, és beleposhadt. A szódabikarbóna (fél kiló) nem oldotta meg. Sokat már nem szeretnék költeni rá, mert megérett a cserére - de még "kihozom belőle, amit lehet"
2018. nov. 13. 10:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Bocs' utóbbi akadékoskodásom már időn túli - mert közben megjöttek rá a válaszok - miközben pötyögtem...Köszi minsdenkinek.

Egyébként szerintem a kimosás az öngól lenne, mert pont a víztől lettek a bajok (nem hagytam kiszáradni teljesen - mert kellett a cipő - nem gondoltam, hogy ez lesz belőle...

2018. nov. 13. 12:38
 12/18 anonim ***** válasza:

"Egyébként szerintem a kimosás az öngól lenne, mert pont a víztől lettek a bajok"


Ha így gondolod, akkor soha többé ne moss ki semmit sem ezentúl, akkor biztosan nem lesz semminek se baja a víztől.

2018. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Hát ha azért büdös, mert nem hagytad megszáradni, akkor mosd ki és tedd a radiátorra pár napra.
2018. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszi...köszi mindenkinek - megszívlelem a jótanácsokat (ffi 60) egyedül élek - ha lenne élettársam a fenti kérdést (sem) kellett volna feltennem....mert ugye a nők tudják az ilyen "amatőr" kérdésekre is a választ (meg mindenre is - ők úgy vannak összerakva)
2018. nov. 13. 17:21
 15/18 A kérdező kommentje:
Rossmannban nem volt, Sparban sem, Állateledeles boltban mondta a hölgy, hogy volt valami porféle, de most nincs - most csak olyan kb. 3,5 literes macskaalom volt, ami megköti a szagokat (állítása szerint) (valami szilikonos granulátum)(kb. 1.500 - ért). Vegyek -e ilyet, vagy keressem még tovább azt a port? (A Rosssmannban levő eladó mondta, hogy az anyósánál van olyan valami óceánillatú a macska wc-ben.
2018. nov. 14. 13:59
 16/18 anonim ***** válasza:

Sztem ne bohóckodj macskaalommal a cipődben, amikor annyi ilyen szert kitaláltak már. Max akkor vegyél, ha elntudod használni másra, mert nem biztos, hogy jó erre.

Akkor már miért nem veszel olyat, ami erre van?

Sanytol cipőfertőtlenítő spray a neve 1200 ft. De van olcsóbb is a dmben, a lábápolóknál keresd. Rossmann webshopjában van, nem tudom megkérdezted az eladót, vagy csak nem találtad?

De szerintem sima sanytolt is fújhatsz rá, eukaliptusz illata van. Én azt használtam macskapisis szőnyegre, nem vettem külön textilekre való sanytolt. Hál istennek megszüntette a szagot, különben visszajárna a kis szaros.

Megszáradt már teljesen a cipőd és még mindig büdös? Kimosni nem akarod megint?

2018. nov. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, akkor keresem ezt a Sanytolt - a többit, majd csak, ha ez a Sany.. nem használ.....Köszi, köszi!!
2018. nov. 14. 17:31
 18/18 A kérdező kommentje:
DM -ben vettem BALEA schuh deo -t 380 Ft-ért - és úgy tűnik, működik.....(legalább is egyelőre úgy látszik). Kb 2 órája fújattam be, most jó szaga van- igaz, azóta még nem volt a lábamon ( nem a lábamtól lett büdi, hanem, mert beázott, és nem száradt ki rendesen, mielőtt újra használtam
2018. nov. 15. 16:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!