Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miből tud ma egy fiatal...

Miből tud ma egy fiatal lakást vásárolni?

Figyelt kérdés

Aki nem örököl, vagy vagy nem olyanok az anyagi körülményei, annak marad az albérlet?

Van a párommal lakáskasszánk, de az még 10 év, mire letelik. Egyelőre sajnos/szerencsére még otthon lakunk mindketten, igy lényegesen többet tudunk félretenni, de nagyon kilátástalannak tűnik így is az egész. Már most is összeköltöznénk, de anyagilag is és a munka szempontjából is ideálisabb így. Meg én személyszerint az albérletet kidobott pénznek tartom, így amíg megtehetem inkább hazafizetek, mint egy idegennek.

Nekem olyan idióta gondolkodásom van, hogy úgy hittem, hogy egy lakás, mint olyan, alap kéne, hogy legyen minden embernek. Mármint elérhetőbbnek kéne lennie. De a saját lakás ma már kiváltság sajnos. Nyilván, tudom én gondolkodom hülyén.



2019. jan. 1. 23:32
1 2
 11/13 anonim válasza:
Falusi házak sokkal olcsóbbak csak ugy távolabb van munkalehetőség 40 60 km. Itt ugy potyálják el a házakat 500 ezer és 6 millio között olyan házakat amelyeknek a balós értékük kb 2 3 millioval több vahy még több de nem kell a kutyának sem mert már mindenki városon akar lakni.
2019. jan. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
#11 azért ez számomra elég életidegen.. arra várni, h valaki eldobja a kanalt es utána a másik örökös ne rakjon utcára mert neki van.. gondolom tett is érte
2019. jún. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Bocs #10
2019. jún. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!