Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen fedőmatracot vegyek?

Milyen fedőmatracot vegyek?

Figyelt kérdés
Vettünk egy új ágyat októberben. Kemény matraccal, mert mindenki mindenhol azt írta, az a legjobb, legegészségesebb. Na most lehet, hogy ez a legegészségesebb, én viszont nagyon nem tudok aludni rajta, mindenem fáj... :( mos másikra nem akarok beruházni, elég drága volt az ágy (160e), viszont aludni sem tudok rajta... tudnátok ajánlani esetleg nagyon puha fedőmatracot, hátha az elveszi az ágy keménységét?
2019. jan. 19. 10:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Fordítsd meg. Nekem olyan matracom van, ami az egyik oldalán kemény a másikon félkemény. Hátha nektek is.


Amúgy ilyen fedőmatrac szerintem nincs.

2019. jan. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogyne lenne, memóriahabos fedőmatracokat árulnak
2019. jan. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

Valamilyen szinten kényelmes legyen, vehetsz legalább egy 5cm vastag fedőmatracot. A pár centisek csak komfortnak jók, másra nem.

Hogy kemény matrac egészséges és legjobb ez nagy baromság, én sehol sem olvastam ilyent.

A jó matrac pont rugalmas és megfelelő támaszt ad. A komfort és egyéni kényelem szempontjából vannak különböző keménységű és anyagú matracok. Matracot kipróbálás nélkül pedig nem csak nem lehet, hanem tilos venni. És sok helyen van csere garancia is ez miatt.

Add el a matracot és keress újat. Különben a vastag fedőmatraccal nem tudsz mit kezdeni, és nem biztos, hogy megoldja a problémádat. Valamint a memória habok melegek.

2019. jan. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
komplett ágyat vettünk, nem ágykeret+matrac, ezt nem lehet forgatni vagy kivenni, lecserélni, másikat tenni bele
2019. jan. 19. 16:03
 5/8 anonim ***** válasza:
8%

Fedőt a lábosra szoktunk tenni, nem az ágyra.

Matracot a matracra??

(Meg még egyet közéjük is.)


Kitalálták ezt a "fedőmatrac" elnevezést, hogy még valami marhaságot rá tudjanak sózni az emberekre...

2019. jan. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ez volt aztán a hasznos válasz, gratulálok
2019. jan. 19. 19:30
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Attól, hogy te nem érted még hasznos lehet az okosabbaknak.
2019. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Hahn Gábor ***** válasza:

Üdv! A fedőmatracot kimondottan lágyításra találták ki, így jó nyomon jársz. Én azt javaslom, hogy vásárlás előtt mindenképpen próbáld ki - lehetőleg olyan kemény matracon, ami otthon van.


A memóriahab tényleg nem nagyon szellőzik, erre is érdemes odafigyelni.

2019. jan. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!