Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szombathely milyen város? Jó...

Szombathely milyen város? Jó ott élnin, biztonságos, tiszta, van munka?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 09:20
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ennyire nem jó szombathely?? Nem gondoltam volna ☹
2019. márc. 6. 22:22
 12/16 anonim válasza:
Mihez képest.
2019. márc. 7. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 Visitor76 válasza:
79%
Az van, hogy az emberek nagy százaléka, megtört! Mentálisan kínlódnak, mert jobbat akarnak a meglévő életüknél és nem boldogulnak ezért rossz a kollektíva! Nem várható a pozitív hozzá állás szinte a mindennapok bármely területén! Nem állítom, hogy máshol ez nincs így de itt ez van! Kivéve ha milliomos vagy, illetve ha van kapcsolat rendszered! Azt mondják,hogy Győr, Sopron élhetőbb helyek! Én 14 éve élek itt, de nagyon megbántam és menekülnék innen, minnél messzebb! Szörnyű. :(
2019. márc. 8. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem értem miért kell ennyire eltúlozni a dolgokat. Oké az igaz hogy a közlekedéssel vannak gondok és minden délután pedugul pár út. DE sok állás lehetőség van, egy csomó iskola, egész sok park, egy nagyon jó színház, 2 mozi, uszoda és srtand és a Csónakázó tó. Én nem vettem észre hogy itt másabbak lennének az emberek mint bármely más magyar városban. Aki nem szereti az emeletes házakat az költözzön el akkor.
2019. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mi ez a dráma? Budapesten mind a tisztaság, mind a csövik száma, mind a közbiztonság lényegesen jobb. Kerékpározni is jól lehet, van sok kerékpárút, és ha lassan, is de újak is készülnek.

A tömegközlekedés. Alapból nem olyan rossz, hétköznap egész jó, hétvégén hagy kívánnivalót maga után. A buszok vegyesek, a fel busz újabb típus, míg a másik fele régi. Arányában Győrben sem kevesebb a régi busz, mint Szombathelyen.

Dugók tényleg vannak, de ez csak az emberi ostobaság miatt, mert még ott is, ahol jó a tömegközlekedés, ott sem utaznak tömegesen a buszokon, ergo még csúcsidőben is sok járaton találsz szabad ülőhelyet. Sokan olyan távolságban is autóznak, ami másoknak nemcsak biciklivel, hanem még akár gyalog is vállalható.

2020. máj. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Basszus elírtam!!! Ezt akartam:

Budapesthez képest mind a Budapesten mind a tisztaság, mind a csövik száma, mind a közbiztonság lényegesen jobb!!!


Ezt akartam írni! Szóval itt is vannak csövik, de kevesebb, és könnyebben elkerülhetők, mert kevés aluljáró van. A gyalogos aluljáróban nincsenek, a vasúti mellett van egy-két alkesz, mert ott a hajléktalanellátó, a vasútállomás meg kamerázott, így ott meg nincsenek.

Tisztaság: sajnos sok a szemét, de ez Budapestre még inkább igaz!

2020. máj. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!