Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 embernek hány nm-es lakás...

2 embernek hány nm-es lakás az ideális?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 12:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Minimum
2019. ápr. 4. 12:32
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
50-60
2019. ápr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi az igénye, ez nagyon eltérő.

Mi ugyan 3-an vagyunk, ebédlő/nappali konyha, fürdőszoba, gyerekszoba, hálószoba, vendégszoba, spajz, és a közlekedők, előszoba.

Ha a gyerek apjànàl van, kettes sem tévedünk el azért, 120 nm hàz.


De szerintem is a minimum olyan 60 nm körül ideális két embernek, de ha gyereket is terveznek, baràtaik ott is alszanak néha, akkor nagyon kevés.

2019. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Na most akkor inkább előbb azt kell tisztázni, hogy ideális vagy minimum ? A kettő ugyanis ég és föld. Én inkább úgy fogalmaznám meg a választ, hogy minden személyre jusson egy szobának minősülő helyiség, legyen valami intim szféra.
2019. ápr. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi egy pici garzonban lakunk. Pici fürdő - wc egyben. Egy kisebb konyha illetve 1 szoba van.

Ha vendégek jönnek, akkor már kicsi, de kettőnknek elég. Mondjuk nincs is sok cuccunk.

De az ideális szerintem ennél nagyobb. Én ha tehetném 2 szobás házba költöznék, ahol az egyik szobát àtalakìtanànk étkezőnek.

Nm-t szerintem felesleges írni, felosztàstòl függ.

A

2019. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

5# bocsi, azt kihagytam, hogy mi parkent lakunk.

Lakòtàrssal minimum 2 szobásba mennek, de inkább 3.

2019. ápr. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két embernek kell másfél vagy két szoba hogy ne zavarják a másikat ha pl. alszik.
2019. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Legyen legalább másfél szoba (egy nappali, 1 háló, ha párról van szó). Innentől kezdve már egyéni igény kérdése. A 35-40 nm-es lakások is aranyosak, de én nem érezném jól magamat benne valószínű. Mi 53 nm-es modern elrendezésű lakásban lakunk párként, van egy amerikai konyhánk és két pici szobánk. Kiválóan érezzük magunkat benne.
2019. ápr. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha két "idegen"-ről van szó, akkor 1-1 szoba fejenként, plusz egy nappali. Ez olyan 50m2 körüli lakás lehet.

Ha egy párként, akkor elég egy garzon is. Én is onnan indultam párommal. Aztán ahogy jöttek a gyerekek, úgy költöztünk mindig nagyobba...

2019. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!