Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szekszárd milyen város?

Szekszárd milyen város?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A közeljövőben fogok lekoltozni Pestről Szekszardra. A párom faddi, ezáltal sokat jártam szekszardra, de ebből nem nagyon tudtam leszűrni milyen is igazán a város. Valószínűleg az interspar melletti környékre fogunk költözni, a napokban megyünk megnézni a lakást. Arra lennék kivancsi, hogy az a környék ott milyen? Illetve milyen lehetőségeim vannak munka terén. Szeptembertől meg ha minden úgy alakul pecsre fogok egyetemre járni, a közlekedés oda milyen? Tudom hogy ott van a vasútállomás, de arra lennék kivancsi, hogy milyen gyakran van busz/ vonat meg ilyenek. De igazabol minden fontos dolog erdekelne, hogy milyen kornyekeket keruljek el stbstb. Minden választ koszi!
2019. ápr. 20. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én kétszer voltam Szekszárdon Debrecenből, de nem sokra emlékszem, mert Isteniek a borok...

Ennyit tudok írni, tudom hogy ez nem segítség, csak megsajnáltalak, hogy harmadik napja nem válaszol senki a kérdésedre.

Sok szerencsét!

2019. ápr. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Munka terén attól függ milyen területen szeretnél dolgozni. Pécsre lejutni pl busszal egyszerű és viszonylag sűrűn jár busz, mivel sok szekszárdi is tanul Pécsen egyetemen. Az elkerülendő környék leginkább a híres “csikágó” névre hallgató rész, ami a tesco környékén, az interspar irányába induló részen helyezkedik el. Az interspar közvetlen közelében még jónak mondható a környék, közel a központ és a buszmegálló/vonatállomás is. Alapvetően nem egy izgalmas város, szórakozási lehetőség kevés van(szórakozóhely, beülős helyek), ami meg van, ott meg leginkább középiskolások lepik el a helyeket. Viszont gyakran vannak idősebbeknek szóló rendezvények, bortúrák, borkóstolók, amik elég színvnalasak és népszerűek. Természetesen vannak nagyon jó éttermek is. De pl ruhaboltokból viszont nagyon kevés van és nem olyan jó a választék, mint kellene. De összességében egy nyugalmas,szép kisváros :)
2019. máj. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!