Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hagyományos mérleg el tud...

Hagyományos mérleg el tud romlani?

Figyelt kérdés

Igyekszünk mostanában fogyni, azonban pl előtte nap 4 kilóval többet mutatott a mérleg majd sok sok wcre futás valami vírus miatt, most 4 kilóval kevesebbet. Páromnak is. 30 kilóig rápakoltunk dolgokat, amiket egész pontosan mért. ( cukor, liszt ásványvíz. )


Lehetséges hogy pl csak + 70 kiló felett kezd el csalni?


Köszönöm



2019. máj. 21. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a problémádat. Ha egész nap WC-re futkostál fertözés miatt, akkor teljesen jogos a minusz 4 kg, de ennek nagy része vízveszteség, azaz nem tényleges fogyás.
2019. máj. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azóta tartom, csak a párom is ennyit fogyott hirtelen... Neki nem volt baja :D :) Ezért kérdeztem inkább a mechanikáját, ha 30 kilóig jól mér, akkor 80 nál is vajon?
2019. máj. 21. 20:20
 3/6 mindentudó99 ***** válasza:
Miénkre nem mindegy hogy áltál rá. Ha előrébb léptél rá teljesen mást mutatott mint mikor kissé hátrébb léptem rá. Több kiló külömbség volt. Ki is dobtam. Vettem d8gitálisat. Az jó
2019. máj. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen ,eltud .Elmozdulhatnak a sarkokon a rögzitő elemek.
2019. máj. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
erdekes, ha kicsit lazitok rajta a tekerővel akkor 5 kilót csal már is. De rápakoltam 15 kilónyi ásványvizet azt jól hozta. :D Na mindegy majd lecsekkolom másik mèrlegen is magam.
2019. máj. 23. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ásványvíz azért nem annyira pont 1 kiló.

Mivel ingyen van, ezért inkább többet tesznek bele 1 l-nél, nehogy véletlenül kevesebb legyen, és büntessék őket. Plusz a flakonnak is van egy kis súlya.

Kérdezzétek meg a rokonságban, szomszédoknál, hátha van digitális, és végeztek egy összehasonlító mérést.

2019. máj. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!