Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi csípked össze éjjel?

Mi csípked össze éjjel?

Figyelt kérdés

Nagyon pici c alakú ürülékeket találtam az ágyamban.

Ezenkívül találtam pár kis pókot már, de azoknak nem hiszem hogy ilyen az ürülékük.

Remélem nem kelt ki egy póktojás valahol a szobában.

Vagy bolha is lehet? Mert kaptam egy kiscicát és most látom hogy tele van.

Ágyi poloska meg nemhiszem mert mindenhol össze vagyok csípve


2019. júl. 14. 23:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Matracot próbáld meg felfordítani éjjel, sok élősködő alatta szokott mászkálni, amikor sötét van. De a kiscicától simán kaphattál bolhát is. Neki is, neked is jobb lesz, ha kezelteted őt!
2019. júl. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mindenhol osszevagy csipkedve? Epp ez az eggyik tunete az agyi poloskanak..... tobb poloska is szivhat teged egy egesz ejszaka, pók nemhinnem mivel az nem jon ki minden este az ágy alol es csipked teged ossze.. csakis vedekezeskeppen csip a pók, szoval helyedbe ink kihivnam a rovarirtokat es atvizsgaltatnam vele az egesz agyat, mert ha agyi poloska, akkor nagyon nehezen fogtok tole megszabadulni.. es csak keslekedsz az idovel a pókeresessel:)
2019. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mellesleg fenyes nappal kutathatod az agyat... az agyi poloska nappal eszrevehetetlen, ejszaka bujnak elo csak... ezert keresni felesleges :) bizd szakkemberre
2019. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ma szét fogom szedni az ágyam hátha valami más, de nagyon remélem hogy nem ágyi poloska

2019. júl. 15. 13:35
 5/10 A kérdező kommentje:
Az ágyi poloska ruha alá is bemászik?:-(
2019. júl. 15. 13:37
 6/10 anonim válasza:
Nem feltétlenul de be maszhat, hatt drukkolok hogy ne az legyen, de mint mondtam kicsi az eselye hogy megtalalod oket, mert kitunoen rejtozkodnek... mindenkeppen ajanlok egy rovarírtast!.
2019. júl. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kiderült, hogy ezek a kis "ürülékek" a cicámból esnek ki mikor vakarózik. Mik ezek?
2019. júl. 16. 14:02
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ez nemfugg ossze a csípéseiddel, esetleg bolha? Bár az se hinnem hogy a macskaból szarmazó bolha csipí az embert 😂😂 szoval ... nemértem miert nem fordulsz szakkemberhez, sajat magad ugyse fogod kideríteni!
2019. júl. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha esetleg a szőnyegen, latsz bolhát vagy az ágynak az anyagába elképzelhető az "emberi bolha" gyanúja :)
2019. júl. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a macskabolha is ugyanúgy megcsípi az embert.
2019. júl. 17. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!