Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Interneten melyik oldalon...

Interneten melyik oldalon tudnék normálisan eladó telket keresni 50-100 m2-ig? Lehetőleg Budapest vonzárkörzetében.

Figyelt kérdés

Egyszerűen akárhova beírom a keresett négyzetmétert kiad ilyen 1000-10000 közötti területi földeket.


Mi egy rendes, családi, kertes háznak megfelelő méretű telket keresünk, nem hektárokat.


Tudtok ajánlani olyan oldalt, ahol találok is ilyeneket?


2020. ápr. 1. 10:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kertes házban lakom Budapest vonzáskörzetében és egy házhely MINDENÜTT az országban minimum 150 négyszögöl, ami nagyjából 4-500 m2 (3,7-el szorozva.

50-100 m2 NINCS építési telekben.

2020. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tessék, ezek a legkisebb belterületi építési telkek, amik Budapest agglomerációjában (80 település) találhatóak:

[link]

2020. ápr. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

50-100 m2-es építési telek?

Nem gondolod komolyan! Még az üdülő telkek is nagyobbak!

A legeslegjobban beépített területen is 100 öl alatt (370m2) nincsenek építési telkek, mert nem adnának rá építési engedélyt. Ha találsz valahol ennél kisebbet, azonnal menj el az önkormányzatba és ott érdeklődj, mert veszel valami nadrágszíj parcellát drága pénzen, amire nem kapsz építési engedélyt!

2020. ápr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez egy ház alapterületnek jó, telek ekkora nincs.
2020. ápr. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
300 m2- alatti épületre (jelen esetben konténerház, nem tudom sima, tégla, sár, stb épületeknél hogyan működik) nem kell építési engedély. Tehát, ha én építeni szeretnék egy 70 nm-es lakást egy 100 nm-es telekre, akkor megtehetem építési engedély nélkül, de bejelenteni ettől függetlenül be kell.
2020. ápr. 1. 12:36
 6/7 A kérdező kommentje:

Szóval igrn, elfejetettem írni, hogy nem sima házról van szó.


Tehát ne is reménykedjek abban, hogy ilyen "kicsi" telket tudok bárhol venni? Hiszen nagyobbra nincsen szükség.

2020. ápr. 1. 12:37
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor kezdjük elölről!

Eddig ugyan családi házról beszéltél, de mindegy!

Ezek szerint neked egy pacni föld kellene, ahova lepakolhatsz valami mobil cuccot. Az előző linkemben vannak belterületi kicsi házhelyek, de neked még azok is nagyok, így kijjebb kell menni.

A külterületi telkek közül ezek az agglomerációban a legkisebbek:

[link]

De jó lenne, ha megírnád, hogy mennyi pénzed van a telekre, mert lehet, hogy azon az áron már kapsz nyaralóval együtt és azt tovább fejlesztheted.

Pl. ezeket:

[link]

2020. ápr. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!