Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Szerintetek melyek azok a...

Szerintetek melyek azok a dolgok egy házban ami extrának vagy éppen luxusnak számítanak?

Figyelt kérdés

2014. febr. 21. 14:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Akkor ennyi erővel a telefon, számítógép is luxus, mert csak szórakozol vele ugye, nem mozdulsz ki miatta. Az se legyen.


A kanapéd is luxus, mert csak mereszted rajta a nagy seggedet, és nem mozdulsz ki. Hogy merészeled?


Ilyen baro.marcú gondolkodást. Itt arról volt szó, hogy mi számít luxusnak egy HÁZBAN, HÁZTARTÁSBAN, nem pedig az életedben. Egy játékkonzol ma már szinte alap, minden 2. háztartásban megtalálható. Magyarán baromságokat írsz, mert sem az elterjedtségét nézve, sem az árát tekintve nem számít luxusnak.

2014. febr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem élek luxusban, kedves utolsó. Teljesen normális színvonalon élek, és igenis elfogadható kikapcsolódásnak tartom, ha 1-2 hetente 1-1 órát egy játékkonzolon játszom, vagy néha azon nézek meg egy filmet. Ha neked ezzel problémád van, akkor a te fejedben van a hiba.
2014. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
U.i.: nő vagyok, tehát a sorkatonaság igencsak nem érint engem fiacskám.
2014. febr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

egyeseknél már a normális rend és tisztaság is luxus. :P


nos, szerintem minden olyan dolog annak számít, amit csak nagyzolásból vesz meg valaki, de nem tudja kihasználni, csak a vendégeinek menőzik vele.


amire van pénzem és nap mint nap hasznát veszem, az nekem nem luxus hanem alap. másnak meg lehet hogy a high-tech netovábbja.


nem tartom sznob kötsögnek azt aki pl. számítógép által vezérelhető házban él, ha ért a működéséhez, és indokkal szereltette be a hozzávalókat.

viszont iszonyatos prolinak tartom azt az embert aki összevásárol hitelre mindenféle vackot csupán hogy elmondhassa magáról hogy neki erre is telik.


azon mondjuk jókat mulatunk amikor valaki a pitsányi panelfürdőbe jakuzzi méretű bugyborékoló kádat szereltet be :)

2014. febr. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Egyetértek veled, engem csupán azok a dolgok érdekelnek amik feldobják egy ingatlan értékét eladáskor.
2014. febr. 21. 22:37
 16/16 anonim ***** válasza:

Kocka csaj :)

Nos ha nem főzőtanfolyamokat nézel rajta akkor nem veszed hasznát! :)

2014. febr. 22. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!