Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Mi történik, ha nem tartom be...

Mi történik, ha nem tartom be építkezéskor a kötelezően előírt hátsókerti távolságot?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 14. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha ellenőriznak besz.pod, mert köteleznek majd a hiba kijavìtására.
2015. ápr. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

"Ha ellenőriznak besz.pod"


Az életben nem jönnek ki ellenőrözni. Lényeg hogy a terv jó legyen és attól térjetek el.

2015. ápr. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Az életben nem jönnek ki ellenőrözni."

Hacsak valami jóakaród fel nem nyom.

2015. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nálunk sajnos egy olyan ép.ügyintéző van, aki minden szabályt a létező legmaximálisabban be tartat.Nincs kompromisszum, nincs kiskapu, a szabály az szabály.Ő kijön ellenőrizni. Büntire vagy bontásra számíthatok?

Arra lennék kíváncsi, hogy mi erre a szabály?

2015. ápr. 16. 05:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Valahogy meg kellene tudni, hogy véletlenül nem az állhatatossága-e a fedőtörténet a jó öreg korrupció leplezésére?
2015. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Volt ilyen jogszabály, sajnos nem emlékszem, hogy a tervtől való milyen mértékű eltérésnél pénzbüntetés, és mettől bontási kötelezettség.
2015. ápr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Viszont úgy tudom, hogy manapság már nem építhetsz SK, hanem kivitelezőt kell megbíznod vele. Neki pedig tudnia kell, hogy mennyit mer bevállalni.
2015. ápr. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kedves Miquel! Igen , ezt lenne jó tudni, mikortól és mennyi kp, és mikortól bontás.
2015. ápr. 17. 14:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Próbáltam utánanézni, de észbontó, ami itt megy. Minden önkormányzatnál más és más előírások vannak életeben. Még az sem tisztázott, hogy a külső hőszigetelés beleszámít-e az előírt távolságba, vagy sem.

Próbálj meg ezen az oldalon kérdezni:

[link]

vagy még jobb, ha beballagsz az önkormányzathoz, és megkérdezed.

2015. ápr. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszönöm. Hát az önkormányzathoz nem kellene bemennem, azzal, hogy el akarok térni a tervtől, mire számítsak!?

Mert még nem tértem el, csak nem tudom meg merjem-e lépni.

2015. ápr. 18. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!