Kezdőoldal » Otthon » Építkezés » Alacsony belmagasság esetén...

Alacsony belmagasság esetén milyen fűtést javasoltok?

Figyelt kérdés
Adott egy 30 éves ház, amit teljesen felújítunk, szigetelés, nyílászárócsere stb. Jelenleg radiátoros fűtésünk van, melegvizes padlófűtést szerettünk volna. Csakhogy az a bökkenő, hogy a padló rétegeinek feltárása után kiderült, hogy összesen 267 centink van. Nagyon félünk a 250 centis magasságtól. Kijön egyáltalán a padlófűtés? Ahogy olvasom a rétegrendeket, egyre kevésbé látom esélyét. Azt már tudjuk, hogy szigetelésnek 5 cm Bachl Pir Alu lesz, így nyerünk centiket. Egy kivitelező ismerős azt mondta, hogy nem akarjuk mi azt kifizetni, hogy a betonból csiszolnak vissza és úgy nyerünk még centiket. :D Ráadásul após tele tetette vassal, mert mániája. Mondjuk jó kis ház is lett, repedést nagyítóval kell keresni. Nagyon szerettünk volna padlófűtést, de jól sejtem, hogy ettől el kell búcsúznunk, ugye? Köszönöm a segítséget!

2017. nov. 8. 10:00
1 2
 11/11 Szudan ***** válasza:
az előző vagyok vagy gondolkozz splitt klímás fűtésen h tarifával a 100 000 gázszámla kijön 80 000-re, csak nem tudsz melegvizet csinálni vele, illetve ha nem olyan a ház kiosztása akkor bonyolult megoldani. (nekem ez van)
2017. nov. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!