Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire kell egy régi fa...

Mennyire kell egy régi fa ajtóról leszedni a festéket, ha egyes helyeken lepergett a festék, és nem átszínezni, csak javítani akarom?

Figyelt kérdés

Az ajtó fehér, és egyes részein pereg a festék. Természetesen a lepergettt részeket leszedem, de a lepergett részek körül van még olyan rész, ahol tart a régi festék.


Elég ha azokat a részeket átsmirglizem, hogy tapadjon rajta az új festék? Egyszerűbb lenne, ha nem kellene az egész ajtón mindenhol leszedni a festéket, ezért érdekel, hogy probléma-e, ha a régi festékre ráfestek, ahol tart.



2019. júl. 26. 07:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én csak átmentem rajta egy rezgőcsiszolóval ahova meg nem fért egy drótkefével. Ami rajta maradt az rajta maradt. Átkentem és szevasz.
2019. júl. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És tart rendesen? Azért kérdezem, mert máshol azt írják, hogy hőlégfúvóal le kell szedni mindent, de lehet, hogy ez csak akkor kell, ha teljesen má színűer festik át?
2019. júl. 26. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!