Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Linoleum falra?

Linoleum falra?

Figyelt kérdés
Laminált padló nagyon drága lenne nekünk 9nm-re kellene 50e ft-ra jött volna ki a laminált, a linoleum ugyan azzal a mintával 20e ft-ra. Neten semmilyen infót nem találtam hogyan lehetne falra felrakni az elképzelésünk az hogy valószínűleg ragasztóval lehet felrakni.

2020. júl. 7. 17:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
Áh, és én még válaszolni akartam... Maradjunk annyiban, hogy ne hallgass a károgókra, ráérsz szétázott vasbetont javítani meg szívbajt kapni, ahogy a húszkilós nagy műanyag lebeny a nyakadba szakad.
2020. júl. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
34%
Az orrod előtt van, mi mindenért nem jó, felsoroltuk kábé az összes várható szívást, nehézséget, valódi bajt. Ne foglalkozz szakmunkával, alapkompetenciáid hiányoznak!
2020. júl. 7. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%

Kitöröltetted a kérdésem, hogy MINEK?

De tényleg milyen célból szeretnéd?

2020. júl. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#14Tényleg nem értem mi közöd van hozzá minek akarok ilyet az ÉN HÁZAMBA toroltetni is fogom hiszen nem a kérdésre válaszolsz 🤦....


#13 ennek ellenére mindenhol azt olvasni, és azt hallani hogy bátran lehet rakni falra mert a linóleum természetes anyag míg a PVC műanyag, mi nem PVC -t akarunk. Akkor ennyi erővel az öntapadós fal panelek is be dohosodnak? Mert gondolom azt akarod mondani hogy nem levegozik a fal nem? De nem értem miért nem lehet magyarul le írni konkrétan hogy szerinted miért nem lesz jó szeretnénk tisztán látni...

2020. júl. 7. 23:15
 15/32 anonim ***** válasza:
69%
Azért itt tényleg komoly bajok vannak... A laminált padló, mint a nevében is van, padló burkolására szolgál, ahogy a linóleum (pvc padló burkoló) is, általában. A tapétát sem tesszük a padlóra, mivel az meg falburkolat. No de semmi gond, menjetek be az OBI-ba és kérdezzétek meg egy eladótól, melyiket ajánlja a kettő közül falra. Valószínűleg furcsán fog rátok nézni, de ez ne zavarjon, mert ettől függetlenül biztosan tud válaszolni a további kérdéseitekre és meg fogja mondani, mivel és hogyan tudjátok rögzíteni.
2020. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
48%

El se hiszem milyen undorító emberek vannak nem a kérdező hanem a válaszolók!

Szerencsétlen kérdező !!normálisan!!! Feltett egy kérdést lehet látni hogy eleinte még türelmesen elmondta mit hogy akar és hogy válaszoljatok neki erre nem csoda hogy elpattan a húr.

Az ő háza az ő vára nem a tiéd #14 ilyen féreg emberek is csak itt vannak a gyakorin mert arc nélkül könnyű ugatni ne szólj bele más saját otthonába te csak fizesd az albérleted meg élj mama hotelben, ugye milyen jó ez a személyeskedés? Kb ugyan ezt teszed te is.

Ez egy kérdezős oldal nem kötekedős. Ha nem tudsz válaszolni mert értelmileg emberileg egy 0 vagy akkor ne válaszolj de ha ezek igazad rád mondjuk nehéz lehet ezt felfogni....


Kedves kérdező türelmet kívánok neked. Valamint hogy válaszoljak: nekem 4 éve van fent panelban, és semmi baja praktikerbe vettem eladó tanácsára aki azon a részen dolgozott szakszerűen válaszolt mindenre és ajánlotta hogy nagyon jó meleg érzetet add és szigetel is viszont természetes anyag ahogy írtad lehet #13 is össze keverte a pvc-vel. Már nem emlékszem milyen ragasztóval rajtuk fel de körbe kellett szögelni ami nem volt könnyű de díszléccel eltakartuk. Gyerek szobájából most szedtük le mert ott is az volt és most megint az megy fel mert közben kamasz lett és neki másik tetszik csak úgy mondom hogy ennyi idő után semmi baja a falnak...

2020. júl. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

#18Már nem merek semmit se írni...

Azért köszönöm hogy normálisan írtál 🥺


#16 én tényleg nem értelek hogy miért nem írod le normálisan....

2020. júl. 7. 23:33
 18/32 anonim ***** válasza:
46%
Általában akkor vagyunk mi bunkók ilyenek egy-egy kérdés alatt, amikor a homlokunkra kéne legyen írva, hogy Google.
2020. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
#16 jó hogy már nem rejtvényekben nem beszélsz, bele halnál leírni hogy mit akarsz mondani? 5-ször olvastam el amit írtál de nekem se megy lehet este van.
2020. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
Jöttem kommentet olvasni...
2020. júl. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!