Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Linoleum falra?

Linoleum falra?

Figyelt kérdés
Laminált padló nagyon drága lenne nekünk 9nm-re kellene 50e ft-ra jött volna ki a laminált, a linoleum ugyan azzal a mintával 20e ft-ra. Neten semmilyen infót nem találtam hogyan lehetne falra felrakni az elképzelésünk az hogy valószínűleg ragasztóval lehet felrakni.

2020. júl. 7. 17:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
81%
Az is kellemetlen, amikor nem tudod, mitől köhög télen-nyáron az egész család, aztán egyszer benéztek a műanyag alá, és a templomig menekültök, olyan tízcentis penészvatta szabadul ki alóla.
2020. dec. 22. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Akkor mondom. Nekem volt fent PVC a falon.

Van laminált falpanel és fali PVC burkolat is. A lamináltat csak láttam, a PVC-t használtam is. Ha nem ész nélkül használod (nem az egész falat feded le vele), és a ház állapota elfogadható, akkor a csempének elfogadható alternatívája (a csempének sincs nagy szellőzése, nézd meg, hogy egy négyzetméterre mennyi fuga esik).

Én a felső és a függőleges éleket szegeztem, rá szegőléc. A közepét ragasztottam. Egy kb 100 éves téglaházban 10 év után némi felvizesedés volt az aljánál. A csempe már nem a padlóig ment, így tudott száradni. Ha pár négyzetméterről van szó, használd bátran.

2021. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!