Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Linoleum falra?

Linoleum falra?

Figyelt kérdés
Laminált padló nagyon drága lenne nekünk 9nm-re kellene 50e ft-ra jött volna ki a laminált, a linoleum ugyan azzal a mintával 20e ft-ra. Neten semmilyen infót nem találtam hogyan lehetne falra felrakni az elképzelésünk az hogy valószínűleg ragasztóval lehet felrakni.

2020. júl. 7. 17:04
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Inkább törlöm a kérdést nem tudok ennyi negatívat befogadni... De neten ezt taltam ezt itt hagyom...

Párom találta neten mert már ő se értette mit miért írtok ...:


A linóleum természetesen tökéletes. Másra is.

A bútorok sem lehetnek kivételek, és még a fal is örül, ha linóleum kerül rá. Az antiallergén burkolatok nem csak a padlón alkalmasak az egészség megóvására, de használati tárgyaink és a bennünket körülvevő falakat is díszítheti.


Fali és bútor linóleum

dekoratív és hasznos

Bútor linóleum

A linóleum számos előnye megjelenhet legtöbbet használt bútorainkon is. Alapvetően az esztétikai élmény miatt választják sokan, egyedi textúrája nagyban eltér a műanyag bevonatokétól, ráadásul nem lehet rajta ujjlenyomatot hagyni. A linóleum sajátossága, hogy természetesen antisztatikus és bakteriosztatikus, így távol tartja magától port és meggátolja a mikroorganizmusok terjedését.


Fali linóleum

Tulajdonképpen azért tették először a linóleumot a falra, mert üzenőfalnak szánták. Ahol sok ötlet, vagy bármilyen más papírra vetett információ lát napvilágot, ott kézenfekvő megoldás az üzenő- vagy hirdető táblák alkalmazása. Mint kiderült a

2020. júl. 7. 23:44
 22/32 A kérdező kommentje:
a linóleum nem csak az üzeneteket, de a szemeket is vonzotta, így lett belőle fali dekorációs burkolat. Vágható, de tekercsben is a falra helyezhető
2020. júl. 7. 23:45
 23/32 anonim ***** válasza:
43%

Pont ugyan ezt akartam beírni.

Nyugodtan mehet falra semmi baja nem lesz a sok állattal ne törődj...

2020. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%
"Laminált padló nagyon drága lenne" - Így szólt a kérdés eleje és mint kiderült, falra kellene. Itt kezdődtek a gondok...
2020. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
53%
Több a valódi linóleum négyzetmétere, itt folytatódnak.
2020. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
69%

"Mi linóleumot néztünk"

Amit linkeltél ( [link]

Az, mint olvashatod nem lino, hanem PVC.

Utána elkezdesz hablatyolni, hogy neked miért kell lino.

Arra a kérdésre, hogy mi célt szolgálna a te lakásodba (nem a HÁZAD) - egy sanszos, hogy közös tulajdonú tartószekezeti vb. falon - a PVC/lino burkolat arra nem vagy képes válaszolni.

2020. júl. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
60%

Én is ismerek olyan embert aki villával szereti enni a levest. Nincs ezzel semmi baj. Mindenki egyéni döntése.


Legegyszerűbb, ha felcsavarozol tetőlécet a falra, arra rá tudod már szögelni/csavarozni a linóleumot (vagyis pvc, mert a linken az van)

Télen lehet majd számottevő páralecsapódással számolni, de ezt te nyilván alaposan átgondoltad.

2020. júl. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
48%

Ha át gondolta volna nem írja ki a kérdést nem?!

A kérdező nem hülye csak tudatlan te vadbarom mert nem bírod neki leírni hogy miért nem jó úgy...én tényleg nem tudom már ki a hulyebb

2020. júl. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
67%

[link]


Tessék itt is falra rakják egyre nagyobb divat tényleg én se értem más miért írja hogy hülyeség....

2020. júl. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%
Az biztos, hogy elképesztően ocsmány lesz a végeredmény.
2020. dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!