Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Homlokzatfestés, vakolás...

Homlokzatfestés, vakolás milyen árban mozog?

Figyelt kérdés

Nem négyzetméterárat szeretnék, csak az érdekel, hogy egy klasszikus 2 szintes 80-as években épült sátortetős ház homlokzatának rendbetétele szakemberekkel milyen kategóriában mozog?


Színes vakolat is érdekel, ha az kedvezőbben jön ki.


ilyesmire gondoltam: [link]


2020. okt. 19. 13:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

"Fodrászként én sem válogattam a munkák között, vállaltam idős nénit, szétégett hajút, rövid hajút, kopaszodót, nem csak Rapunzel Barbie-babákat. Számomra ez nevetséges."


És ha azért hívtak volna házhoz, hogy vágjál le 1 tincset 50 forintért? Veszteséges de munka az munka nem?

2020. okt. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Mentem 1 tincsért is házhoz. Gurulós bőrönddel jártam a lakótelepeket hogy becsavarjam egy öreg néni 5 centis haját, szóval nem kell ez.
2020. okt. 19. 18:13
 13/21 A kérdező kommentje:
Plusz senki nem mondta, hogy nem fizetem meg. De komolyan ittmaradok szakember nélkül, mert neki macera? szedjem le a szigetelést, hogy hozzámszóljon?
2020. okt. 19. 18:13
 14/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyenek a szakemberek manapság. Levélre nem válaszolnak, telefont nem veszi fel... Nagyon sok munkája van, megteheti hogy válogasson, vagy akár le is mondjon 1-1 beígért munkát.


Pár éve már amit tudok, inkább én megcsinálok. Az állványozós munkát viszont nem tudom, ezért keresek már majdnem egy éve valakit, aki vállal homlokzati szigetelést.

2020. okt. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Be lehet sértődni, de a szakemberek is (meg mindenki más) pénzből élnek, az ilyen tingli tangli foltozgatások nekik nem éri meg, ezért nem vállalják el.
2020. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ahha :) És ezekben a szakmákban véletlenül sincsenek pályakezdők, referencia-gyűjtők, itt ugye ahogy kezébeveszi az okj kék kis bizit egyből plázát épít, igaz?
2020. okt. 20. 18:02
 17/21 anonim ***** válasza:
pályakezdő szakmunkások nem lesznek egyből vállalkozók.
2020. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A pályakezdők csapatban dolgoznak.


Egyébként ne legyenek illúzióid, nagyon sok "szakembernek" szakirányú végzettsége sincs, csak az "élet iskolájában" tanult. Amitől persze még végezhet remek munkát.

2020. okt. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy fodrásznak egy olló kell csak amit mindenhova eltud vinni a kezében, de egy szakinak fél nap felvonulni valahova, az anyagot is meg kell venni. Ki tudod számolni hogy egy fél napos munkáért 1,5 napig logisztikázni mennyire nem éri meg.
2020. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Akkor te még nem jártál fodrász üzletben.. Ezzel az erővel a kőművesnek csak egy spakli kell, a festőnek meg egy ecset.


Senki ne magyarázza már meg hogy van egy munka amire hajlandó vagyok fizetni rendesen és senki nem akarja már elvallalni, és ez normális ? Megint az anyagiakat fújod, de sehol nem írtam, hogy nem fizetem meg.

2020. okt. 21. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!