Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A csempét vagy padlólapot...

A csempét vagy padlólapot megvásárlástól számítva mennyi időn belül kell lerakni?

Figyelt kérdés
El kell költenem a lakástakarék miatt 600e Ft-ot, viszont most nincs felesleges pénzem lerakatni szakemberrel. 2 lehetőség van: csempe vagy padlólap vásárlás. Mennyi időt állhatnak biztonságosan, károsodás nélkül? Időközben tudnék pénzt gyűjteni.

2020. dec. 2. 11:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne tréfálj. 30 év. Nem romlandó...
2020. dec. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Szerintem pár ezer év. Ki ne csússz aaz időből.
2020. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Megvétel után 10 napig. Úgyhogy jobban jársz, ha megveszed és utána odaadod nekem. :)
2020. dec. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megvételkor kell minden dobozt átnézni,mert lehetnek sérültek is bent.Van lehetőség kicserélni.Lehet hogy 10 nap múlva már 1 db sem lesz.Lehet hogy macerás,de e a biztos .
2020. dec. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4 esként amit írtam,lehet hogy nm tetszik az eladónak,de ehhez jogod van.
2020. dec. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"most nincs felesleges pénzem lerakatni szakemberrel"


Normális szakira egyébként is lehet hónapokat várhatsz. De ahogy előttem is írták ezeknek nincs lejárati ideje, mert akkor beépítés után is tönkremehetne.

2020. dec. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig, évek, csak ne olyan helyre tedd, ahol fagy érheti azokat, pláne ha beltériek. Attól tényleg tönkremennek.


Nem akkora kunszt lerakni egyébként, házilag is megoldható. Én is magam csinálom, pedig informatikus vagyok.

2020. dec. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem.szabad egymason tarilni a dobozokat,inkább szétterítve tárold, max 2doboz egymáson
2020. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*tárolni
2020. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!