Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Társashazban felújítas címén...

Társashazban felújítas címén megtehetik, hogy hónapokig nem mehetek be a saját garázsomba és le kell szedetnem a frissen felújított redőnyeimet?

Figyelt kérdés

Fel van állványozva a ház és egy ilyen heverdert kéne visszarakni elég, de egy csomóan nem teszik vissza és azzal fenyegetőznek, hogy lezárják. Meg hogy szedessem le a frissen teltett redőnyimet, persze magam intézzem. A klímát már leszedették, persze azért is nekem kellett fizetni, de azt úgyse hasznaltam.

De a redőnnyel nem fogom megcsinalni. A garázsban vannak a munkaeszközeim meg az autóm, nem fogom kitenni tönkremenni az udvarra. Ha lezárják, hívhatok rendőrt?

Már elegem van ebből az egészből. Eddig is nehezen lehetett bejárni, mert minden szemét oda van pakolva másrészt minden reggel a garázs előtt szedegethetem a szögeket, de most durrant el az agyam...



2021. jan. 30. 09:24
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, szóval az állványozas a garázst érint egyelőre.
2021. jan. 30. 09:28
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

A felújítás a társasházaknál szavazás alapján dől el, tehát a tulajdonosok akarata és érdeke. Annak a lebonyolítása, klíma, redőny, stb leszedése is ennek a része, bár lehetett volna erre is számlaképes külsőst megszavazni.

Viszont hónapokig elzárni valamit a tulajdonos elől ezen a címen, tűzrendészetileg tilos és szabályellenes!

2021. jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

2-es vagyok

javítom magam: tűzrendészetileg IS tilos

2021. jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Kérdező te a társasház fekete báránya vagy. Én sokat küzdöttem hogy beszigeteljék a panelunkat, csak volt pár bolond aki foggal körömmel küzdött. Azóta 8000 Ft a fűtés számlám a távhőnél. Előtte 31000 volt. Ablakot sem cseréltem. A hőszigetelés nyilván kellemetlenséggel és korlátozással jár. Egy profi kivitelezőt kell találni. A redőny magántulajdon, így azt mindekinek magának kell megoldani.
2021. jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

"Bocsi, szóval az állványozas a garázst érint egyelőre."


Mivel még nem találták fel a lebegő állványt ezért muszáj a garázsok elé állványozni, de én azt hittem hogy ez evindes. Na mindegy ha ennyire unatkozol akkor menj és vívd meg a társasházi csatáidat. A társasház megszavazta a felújítást, tartsd tiszteletben a többség akaratát. Lehet fröcsögni de magadat égeted.

2021. jan. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az én redőnyömet senki nem fogja levenni, amit saját pénzből csináltattam. A garázs meg magánterület, rendőrt hívok, ha lezárják. Rohadjanak meg.
2021. jan. 30. 14:26
 7/10 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan fogok járni dolgozni, te nagyon okos, ha nem tudok kijárni a kocsimmal? Tojok rá mit akarnak, legközelebb a lakásomat is lezárják??? Tökjük itt a zsebét az ilyen faparaszt kivitelezőnek, erre ilyeneket csinál. Van állvány, csak valamit rudat vissza kell pakolászni, én mindig vissza is teszem. Pár nyomoronc nem, most akkor az enyémet is le kell zárni. Inkább b.sszák meg azt, aki nem teszi vissza. Ne engem.
2021. jan. 30. 14:29
 8/10 anonim ***** válasza:
24%
3 hónapig nem állsz be a garázsba, ennyit ki lehet bírni úgy 100 evene
2021. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
37%
Pont az ilyenek miatt mint a kérdező tart itt az ország. Ezért nincs a társasházak fele leszigetelve aztán nagy boldogan fűtik az utcát
2021. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
17%

Csak a szerencsétlen lakótársaidat sajnálom.

Lehet veled elég bajuk egyéb téren is...

2021. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!