Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Egy ilyen konyhabútor elkészít...

Egy ilyen konyhabútor elkészítése mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

[link]

Egyszerű (nem magasfényű) bútorlapból, konyhaszigettel együtt. Kb. 4,5 méter hosszú a konyhaszekrény.

Anyaggal és munkadíjjal együtt.



2021. febr. 8. 07:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
80%
Ez attól függ milyen minőségben szeretnéd. Ha hosszú időre tervezed, akkor 1,5m kb. Ha 3 év múlva problémát akarsz magadnak, akkor 600 ért is összetákolja neked valaki. Nézz szét a piacon, nagyon nagyok a különbségek. A konyhabútor az nem olyan mint a nappaliban bútor. A konyhabútor extra strapának van kitéve, gőz, pára, hideg meleg hőhatásoknak van kitéve és rengeteg nyitogatásnak, fertőtlenítésnek, és a lábazat sem mindegy hogy milyen élzáráat kap, abból is van a gagyibb, 1-2-3mm es, jó minőségű. Olyan céget válassz, ahol a minőséggel elégedettek a véleményezők, nem az árral.
2021. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
19%
Jó, azért nem csak a minőséget kell szem előtt tartani. Az emberek úgy dobálóznak az 1-2 millióval, mintha mindenki havonta keresne annyit. Aki meg kedvezőbb árat keres, az meg el van hordva mindennek, pedig egy 20 éves lelakott konyhánál még egy "összetákolt" 600ezres is ezerszer jobb, ami még mindig nem kicsi összeg.
2021. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
80%
22# Már bocs, de nézd már meg hpgy kerdező bútora felül dupla soros, meg a hatalmas szigetet, ami vágott. Errw kért árat kb. Ezt ki csinálja meg 600 ert szerinted? Csak az összeszerelés egy 100 as, a helyszíni beszerelésre gondoltam. Felső szekrények duplán, felfúrása. Van vele munka, anyag bőven. Én tuti elfogadnám ha kb millió körüli, mert az teljesen reális, még nem is rossz ár érte.
2021. febr. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
80%

Ugyan nem bútorasztalos, de látom az árakat. Lehet baxni a fillért, de nem biztos hogy megéri.

Adok egy ajánlatot, amiben minden benne van. Nekem ennyiért éri meg. Ha kell akkor szerződés és mehet a munka. Ha nem kell akkor keresni kell mást.

A bútorlap egy tétel az árban.

Jön hozzá jó sok minden ami szintén lehet filléres és minőségi.

Lehet 300Ft egy gagyi fogantyú, meg lehet 3500Ft egy tulárazott.

De a fenti konyhában is látszik hogy csak a fogantyú lehet 100ezres tétel.

Az egyéb szerelvenyekről ne is beszéljünk.

2021. febr. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
22%

22#


Teljesen egyetértek.

Minél csóróbb valaki annál inkább dobálódzik a milliókkal.

Egy élhetetlen panelben meg pláne röhejes ez...

2021. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
"Fillérbaxás" utánajárni, hogy mégis mi kerül ennyibe? Vagy megnézni, hogy mibe öntöm bele a megtakarított pénzemet? És ha nem 20 évig szeretném ugyanazt a konyhát bámulni, mert mondjuk 5 évente vágyom a változatosságra?
2021. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
26# Teljesen jól látod, kérj több helyről árajánlatot, de nézd is meg, hogy mit kapsz a pénzedért. Vannak konyhasorok 79 ezerért is, meg ugyanaz a sor van 800 ezerért is. Egész jókat ki lehet fogni a két ár között. Ha te úgy állsz anyagilag hogy bármennyibe is kerül a konyhád, de drágállod, akkor nem kell konyhát venni. Ingyen nincs semmi. Mindenki lenullázódik lakásfelújításkor. Ez tény. Vegyél olcsó konyhát, de ne panaszkodj ha szart kapsz a pénzedért.
2021. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
59%

A "bármennyibe is kerül a konyha, azt drágállod" részről itt szó nincs, csak nem értek egyet a mostani kapzsi túlzásokkal, amikor minden, amihez szakember ér az milliónál kezdődik, én meg doktori tudományos fokozattal keresek 400-at, heti 40 munkaórával. Én voltam az a válaszoló aki beírta, hogy teljes gépezettel összeraktam a konyhámat 900-ért az ikeában úgy, hogy drágább frontokat (Bodbyn), és nem a legolcsóbb gépeket választottam.


Gyönyörű lett, és nem, nem volt 1-2 millió. Ha a gépeket és a beépített világítást leszámítom, akkor igenis 600 körül volt. Nagyon jó minőségű, 25 év garanciával, ráadásul a tervezőben addig sakkozol az elemekkel, amíg meg nem találod a számodra optimális ár/érték arányt.


Ezerféle kiegészítővel ez is magasabbra rúghat, DE a minőségen ez még nem változtat.

2021. febr. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Ja, és ha lemondtam volna a vitrines elemekről üvegpolccal, és csak sima frontot kértem volna rá, plusz nem öntisztító sütő került volna bele, meg a mosogatótálca is egyszerű rozsdamentes lett volna kerámia helyett, akkor jóval ezalatt lett volna az ár.
2021. febr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

28!

Félreértés ne essék! Ne erre írtam a fillérbaxást!!!

Hanem arra, hogy a bútorlapot milyen "filléres" tétel.

Ami igaz is lehet addig míg T.Válaszoló vasalgatja rá a tescos élfóliát.

Tehát ezt ne hasonlítsuk össze se a mester által készítettel se az általad választottal.

2021. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!